Sporty Siłowe > Uroda i Fitness

10 kg w 3 mies??

<< < (2/6) > >>

roket:
wystarczy troche poszukać http://www.youtube.com/results?search_query 8+min+abs&search Search 176

Clawson__:
wiesz roket jesteś boski!!! dzieki za ta 6 weidera zaczęłam od pićtku i juz czuje mocniejsze mięśnie na brzuchu twarda jestem i wytrzymam caly cykl.
pochwale sie juz wkrótce efektami muuuua! 'zacieszacz'

H1n0j0sa:
No trzymam kciuki abys uzyskała upragnione efekty bo wiem co to znaczy odchudzanie Co do 6-Weidera to radziłbym raczej nie stosować bo tluszcz miejscowo sie nie spala to raz a po drugie mięśnie to nie deska, ze czym bardziej wyheblujesz tym ladniejsza bedzie p.s nie wiem czemu musiałaś sie przełamywać z pojsciem na siłkę bo u mnie na siłowni często jest wiecej pan niz facetów

roket:
a to dlaczego.
Ja zawsze najpierw jak sie biorę za redukcje robie ABS, a potem jak nie mogę reszty spalić to katuje sie 6stka i na wakacje krateczki są jak rzeźbione w drewnie no i skośne tez :D

H1n0j0sa:
Lepiej ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu brzuch z obciazeniem i walić aeroby na rzeźbę brzucha niz katować dziennie te mięśnie - udowodnione naukowo Metody uzyskania wygladu sie zmieniają pomysl sobie jak bys zareagował teraz na to, zeby robić 15 serii na biceps dwa razy w tygodniu ( czyli standardowo zamiast 9-1 serii masz 3 serii w tygodniu ). Pewnie szkoda by Ci było palic miesien a Arnold tak kiedyś ćwiczył

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej