Autor Wątek: Kurde no nic nie idzie...;/  (Przeczytany 2141 razy)

Colin_Wi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kurde no nic nie idzie...;/
« dnia: Październik 21, 2016, 17:28 »
Ja pier...e nic nie idzie ,jak kupiłem sobie troche spzetu to znowu nie mamzakwasow po treningu mam niby dobry mi pisza ,klata puchnie a są tylko male zakwasy jak napinam, a niekiedy wcale.
Oto mój trening:
Poziom-progresja 12-10-8-6
Skos -prgresja 12-10-8-6
Wyciskanie hantli 4x12
Rozpietki 4x1 Kurde chce cwiczyc,wydalem kasę na silke, mam zapal caly czas pod gorke,,pomozcie

Verdon_Ho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2016, 17:30 »
no wal wiecej ciezaru, rob przez sile, rycz, przyj i krzycz na treningach i bedzie git, zrob wiecej serii jeśli nie dajesz rady wiecej ciężaru u mnie pomogło

atht

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2016, 17:37 »
jakie robisz przerwy miedzy seriami?

ImirunaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2016, 17:39 »
atht, good question !

pozatym, możesz dodatkowa serie rozgrzewkowa przed każdym cwiczeniem - po 15-2 powt

Coll1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2016, 17:53 »
czemu jesteś takim napalencem?
kulturystyka polega również na cierpliwosci, bo napewno nie sprostasz swoim wymaganiom w miesiac. a ile razy ćwiczysz dane partie miesni w tygodniu?

Colin_Wi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2016, 18:08 »
Nie jestem napalencem,cwicze juz troszke wczesniej, sam sobie plan ułożyłem ale nic nie dal, później około 4 miesięcy i jechałem takim planem ze mialem 4x na klatę , rozpietki i francuz ,sila poszła ale NIC z wygladu, teraz jednak chciałbym robić coś z mysla ze nie idzie to na marne...
Przerwy robie male wstaje ściągam obciazenie zakładam drugie i wyciskam-okolo 1 min.moze troche wiecej

Coll1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2016, 18:10 »
ja robie 4x1 ciężarem 65kg, skos 3x1 i rozpietki oraz przenoszenie sztangi za siebie i jak narazie nie musze zmieniać ploanu bo dobrze idzie no ale każdy jest inny i na każdego dziala coś innego.
pozdrowionka

Verdon_Ho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2016, 18:28 »
hehe ja robie 3 powtórzeń 65 kg, nie mogę wiecej brac bo nie mam lawki, sztangę sam sobie musze wrzucać :roll: a propos pytanie do doswiadczonych jak ćwiczę sztanga na rozstawie rak około 1 m , moze 1 m i 5 cm to o jakim rozstawie najlepiej kupić lawke? szerokie wydaja sie byc fajniejsze, ale maja rozstaw 1 m wiec chyba bedzie przeszkadzalo? to lepiej brac o rozstawie 7 cm? nie wiem jak to jest w praktyce

AulayFoq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2016, 18:42 »
moze seri łączonych sprobuj

highlanderCulla

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2016, 21:01 »
aj bym kupił sama ławkę i oddzielnie stojaki takie wysowane to bys mial je i do barkow i przysiadów a nie wmontowane w ławkę i juz ci do niczego wiecej nie posłużą

Verdon_Ho

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kurde no nic nie idzie...;/
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2016, 00:33 »
właśnie sie zastanawialem, ale lawka ma 7 kontow regulacji i mozna barki tez cwiczyc, a dolna belka jest zagieta lekko tak, zeby mozna było brac sztangę do przysiadów daltego raczej wezmę takiego kombosa tylko pytanie o rozstaw stojakow? czy lepiej brac z zewnątrz na łajcie sztangę czy lepiej brac pod sztangę od 18 cm długości i wtedy nie wiem czy na zewnątrz czy od wew chwytac?

Tags: