Autor Wątek: Przedstawiam sie oraz pytam;)  (Przeczytany 1244 razy)

erinukoq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Przedstawiam sie oraz pytam;)
« dnia: Listopad 05, 2016, 21:26 »
Witam wszystkich Czytam to forum od paru miesięcy lecz dopiero teraz zdecydowałem sie ujawnic.
Przy okazji chciałbym aby ktoś mi napisał czy aminokwasy bcaa z vitalmax-a są w miarę dobre i jak je brac.
Na opakowaniu pisze ze od 3-5 kapsułek bezpośrednio po treningu ale po treningu biorę także kreatyne.
Wiec moje pytanie dokładnie brzmi czy mogę je wziasc razem z kreatyna bez odstępów czasowych.
Z gory dzieki za odpowiedz.
Skoro juz zakładam ten temat to napisze coś o sobie w końcu mam zamiar aktywnie uczestniczyc w zyciu tego forum Mam 17 lat (w styczniu 18) ćwiczę rok, wzrost 172cm, waga 78kilo, jestem po jednym 4-tygodniowym cyklu na kreatynie vitalmax-a.
Postaram sie umieścić w tym tygodniu fotki.Wiecie co...to forum jest najlepsze.
Jestem zarejestrowany na kilku innych ale postanowiłem udzielać sie tylko tutaj.
Mysle ze są tu bardziej inteligentni ludzie.

Fri__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Przedstawiam sie oraz pytam;)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2016, 21:29 »
Siemka

Jaktam ci wszedl ten cyklon bo mnie coś słabo chociaż efekty byly zauwazalne. Nie mierzyłem sie przed cyklem ale waga mi skoczyła jakieś 6 kg.

erinukoq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Przedstawiam sie oraz pytam;)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2016, 21:35 »
Czesc!

Jestem bardzo zadowolony z tej kreatyny. Na mnie podziałała bardzo dobrze.
Przed cyklem:
waga: 70kg
biceps: 36cm
klatka: 102cm
udo: 57cm
lydka: 37cm

Po cyklu:
waga 78kg
biceps: 39cm
klatka: 106cm
udo: 58cm
lydka: 38cm

Z tego co przeczytałem to na ciebie tez dobrze zadziałała waga ci skoczyła 6kg jesteś juz po cyklu jak tak to ile i czy są jakieś spadki. Ja jestem juz tydzień po i jeszcze kilo przytyłem jak narazie zadnych spadków i oby tak zostało dalej.

Tags: