Autor Wątek: Naadal dobrze wygladam  (Przeczytany 4059 razy)

Vera__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2016, 18:12 »
ludzie założę sie ze wieksosc z nas chciała by wygaladac w takim wieku jak Arni teraz ( naprawdę oczywiście nie mowie o tym fotomontazu)! dlatego powiem tak : te zaslugie jakie on położył w swiecie kulturystyki są dla mnie nie podważalne i nie lubie jak ktoś oczernia go teraz bo jest stary i brzydki..porazka jak dla mnie zupelna...
God bless him, and give us so much willpower as him.. to be a champion!!!

Jackii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 06, 2016, 18:27 »
wow no porowanie extra :lol: ale i moim zdaniem to fotomontaż wątpię by Arni zapuścił sie az do takiego stanu :!: :!:

Vera__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2016, 18:41 »
o to chodzi Jackii!! ja tez w to nie wierze posmaic sie mozna ale ja oddaje chold temu co on zrobił dla kulturystyki jako dziedziny sportu!!

NHungan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2016, 19:20 »
To na bank fotomontaż ! spójrzcie czasem jak wyglada teraz w TV... Nadal jest dość mocno zbudowany...

bety_111

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2016, 20:59 »
z tego co wiem to on musi ćwiczyć bo ma klopoty z za dużym sercem i bez treningów moze kopnzc w kalendarz.

Tillyard1987

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 06, 2016, 21:47 »
troche mu obwislo to i owo...

Vera__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 07, 2016, 07:13 »
dla mnie to idiotyzm umieszczanie takich zdj, nie wiem czygo kogoś to bawi...zrobcie to co on w tym sporcie i pokazcie sie 3 lat później to pogadamy.... :evil:

Bella1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 07, 2016, 08:23 »
Hmm to są głupki co robią te fotomontaże bo jak jzu psiałem on mail operacje pomniejszanai meisni w zeszłym roku/2lata temu nie apmeitam i na bank tak nie wygada bo... jak wdizimy go w TV to co gorset maż I moze jeszcze brwi maluje bo na zdjeciach coś siwe ma ....

TillyTribb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 07, 2016, 09:22 »
to są głupki co robią te fotomontaże  
To nie są głupki tylko zazdrosne cioty z lapami po 30cm,nie majace pojecia czym jest kulturystyka i jak ciezko w tej dyscyplinie o sukces.

Bella1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 07, 2016, 09:26 »
http://film.wp.pl/f/prev/man/o0000106 Twarz polityka to ona ma

followthemoon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Naadal dobrze wygladam
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 07, 2016, 10:53 »
On napewno tak nie wyglada na 100000% jest to fotomontarz a jak wy byscie tak wyglądali jak on na tej fotce po lewej to czy byscie potem to co osiągnęliście przez tyle lat treningów i zrzeczeń od alko i urzywek byscie to zaprzepaścili ?? chyba nie niewierze ze arni tak by zrobił respekt dla tego goscia !!

Tags: