Autor Wątek: Wydolnosc organizmu  (Przeczytany 1605 razy)

James-Kul

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Wydolnosc organizmu
« dnia: Listopad 06, 2016, 20:30 »
Witam wszystkich mam pytanko nieuprawiam kulturystyki tylko boks ale wydaje mi sie ze kulturyści znają sie najlepiej na odzywkach i soplementach szukam jakiegoś dobrego srodka na poprawe wydolności organizmu potrzebuje wiecej energi i moze jkies podpowiedzi jak należy sie odrzywiac zeby dostać wiekszego poweraJezeli moze mi ktoś doradzić to z gory dziekuje

xennox1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Wydolnosc organizmu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2016, 20:33 »
kup sobie zeby miec kopa tauryne,a na kondycje to l-karnityna moze byc dobra(takie jest )moje zdanie,a z odzywianiem poczekaj na kogoś kto sie naprawdę na tym zna

Sadek_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Wydolnosc organizmu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2016, 20:47 »
dieta wysokobialkowa z rownym bilansem kalorycznym jeśli nie chcesz nabrać na masie, co do suplementów to przed treningiem carbo możesz brac a jak chcesz byc pobudzony do walki to coś opierającego sie na efedrynie, kofeinie i aspirynie czyli fat burnery.. chociaż zobacz sobie czy mocno zadziałają tabletki Tussipect w polaczeniu z aspiryna i mocna kawa.
Najprostrzym rozwiazaniem są jednak napoje energetyczne np.
Tiger, Gate, Burn i wiele innych 15 minut przed walka/treningiem walniesz i powinno Cie pobudzic, w konieczności możesz walnąć dwa ale nie przesadzaj bo padaki mozna dostać po taurynie, ktora zawarta jest w tych suplach.
możesz tez zawsze napić sie kawy //:-D :-D aaa pamietaj, ze jak będziesz łykał coś z efedryna musisz dużo wody pic bo możesz przegrzać organizm.
widzisz do wyboru, do koloru /

scor1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Wydolnosc organizmu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2016, 20:50 »
Aminokwasy - BCAA, lub Glutamina.
będziesz wyspany, organizm bedzie szybciej sie regenerowal.
Pozatytywnie wpłynie na sile i wytrzymalosc.
Tauryna takze, ale jej dzialanie slabsze.
Kreatyna podnosi wydolność organizmu, ale za nią sie póki co nie lap.
No i przede wszystkim witaminy! Ich niedobór jest bardzo mocno odczuwalny.
jeśli dysponujesz dużymi finansami polecam kupić Animal Pak - starcza na 44 dni a kosztje ok 140zl jest to mieszanka witamin, wyciągów z ziol, mineralow, aminokwasów itd, tyle ze w bardzo dużych dawkach.
Nie znam kogoś kto niebylby zachwycony ta odzywka.

Yadiraa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Wydolnosc organizmu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2016, 20:56 »
Tylko słyszałem ze te napoje tiger, burn itp to uzależniają jak za często pijesz.
myslicie ze to prawdaż Bo nie probowalem w sumie

Sadek_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Wydolnosc organizmu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2016, 21:04 »
uzależniają tak samo jak kawa.
piłem to dosyc długo i później musialem to rano pic, zeby porządnie sie przebudzić ale juz nie pije

Tags: