Autor Wątek: Jak to jest z kreatyna?  (Przeczytany 2054 razy)

Marasekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak to jest z kreatyna?
« dnia: Listopad 08, 2016, 18:54 »
Mam OLIMP monohydrate creatine powder(czyli proszek) 500g i gdy mi sie skonczy, a nie bede mial kasy zeby to kupić to co...spadnie sila, napompowanie miesniż W ogole to sie bierze az skończy sie, czy robi sie jakieś przerwy, np.
co kilka cykli? 

Andrzej1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2016, 19:41 »
Jak skończy ci sie opakowanie, to następny cykl będziesz mógł przeprowadzić za 4- 6tyg.
Po cyklu dobrze jest zakupić sobie BCAA.
W moim przypadku po skonczonym cyklu na mono sila z czasem troszke spadla, ale ogólnie poszło w gore....Nie pij alkoholu, pij dużo wody, ćwicz regularnie i ciezko, a efekty beda zadowalajace....

RochelleZeal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2016, 20:06 »
oj widze ze niemasz o krecie zielonego pojeci...wiec poco ja kupiles??Najpierw było trzeba sie coś o krecie dowiedzieć a potem kupywac...acha napisz ile juz ćwiczysz i co juz brałeś

Marasekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2016, 20:43 »
kiedyś cwiczylem...czyli 1,5 roku temu hehe(ale to byla silownia wioslarska, bo kiedyś wioślarzem byłem wiec to z kulturystyka nie wiele miało wspolnego). Teraz zacząłem ćwiczyć intensywnie, 4x w tygodniu, a ćwiczę 2 tygodnie.. Od tego czasu brałem tylko kreatyne, nic wiecej.

Andrzej1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2016, 20:54 »
po dwóch tygodniach juz krete zalaczyles? jesteś zdesperowany czy to tylko niewiedza w tym temacie?

Marasekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2016, 07:46 »
Nie po dwoch...juz dwa tyg.
jadę na kreatynie.

RochelleZeal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2016, 12:00 »
a pozwól ze spytam ile ćwiczyłeś na such zanim wzieles kreatyne?

Kieran_RKN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2016, 16:15 »
zal... Przed zakupem nie mogłeś poczytać chociaż w necie o kreatynie ? Pewnie zapytałeś sie sprzedajacego co najlepsze na poczatek a on Ci dal kreatynę bo mu akurat słabo schodzila... a ćwiczę 2 tygodnie..

Larhonda1972

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Jak to jest z kreatyna?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2016, 17:05 »
masz gosciu problem, bo kreatyna jak wywnioskowałem po 2 tygodniach treningu to jest marnotrawstwo i czasu i pieniedzy(choc dzisiaj mono to taniocha)K............ ludzie poćwiczcie dobrze technicznie na profesjonalnej siłowni + dobra dieta przez 6 miesięcy potem możecie brac kreatyne.
wtedy ma to głowę i rece, a tak to faszerujesz sie kreatyna nie masz diety, zle trenujesz, byc moze nie masz tez regeneracji i nie masz efektow a to zniechecenie.
Najwiekszy błąd to zaczynanie przygody z silownia od kreatyny, no czyba ze na takiej zasadzie ze tak kreatyna jest rozgrzewka przed koksem - co nie zmienia faktu ze w ten sposob robisz jeszcze wiekszy blad.
Jak ja zaczelem ćwiczyć to przez ponad rok nic nie bralem, i nie dlatego ze wszystko wiedzialem, ale dla tego ze nic nie wiedziałem o jej dzialaniu i spodziewałem sie niewiadomo jakich efektow.
Dzisiaj z tego  ciesze bo przez ten pierwszy rok tez nie mialem diety takiej jakiej powinienem, poprostu jadlem dużo i faszerowałem sie ryżem i bananami itp.
trening tez był nie zbyt dobry technicznie + do tego byłem często podatny na używki - piwo, wodka itp.
ogólnie za dużo wegli za mało bialka, za mało regeneracji, pomimo tego uważam ze i tak pierwsze 2 Cylkę na mono zmarnowalem, jeden przez to ze naderwałem sobie miesien(zbyt krotka rozgrzewka) natomiast pierwszy cykl to moje treningi trwaly okolu 2 godzin np.
klata + biceps + przedramię tzn.zbyt mala intensywność za dlugie odpoczynki pomiędzy seriami.
Tak wiec kolego przestudioj sobie troche to forum, poszukaj sobie wiadomosci chyba ze cie to nie interesuje wtedy daj sobie spokoj.

Tags: