Autor Wątek: poczatkujacy! cwiczenia w domu  (Przeczytany 2178 razy)

Winkel_Be

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« dnia: Listopad 13, 2016, 12:13 »
dostęp do siłowni mam tylko podczas roku szkolnego.
W domu mam do dyspozycji rowerek i wioślarza (to nie wiele). oczywiście mam warunki do pompek (rowniez na poreczach)
Czy dało by sie z tym coś zrobić i rozpisać jakiś plan?
z gory dzieki.

ar1an

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2016, 12:44 »
No wiec tak masz wioślarz oraz rowerek - ale jaki chesz trening na masę czy zeby troszke tluszczu zzucic ??
możesz jeszcze ćwiczyć brzuch , pompki, przysiady, wiosłować , rower , coś do podciągania by sie tez przydalo.
Napisz ile lat maszoraz waga wzrost ico chesz osiągnąć ??

Winkel_Be

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2016, 12:57 »
drazek załatwię sobie.
MAm 16 lat 185cm wzrostu 70kg.
W szczególności przydalby sie plan na masę chociaż poprosze tez o plan na rzezbe, moze kiedyś sie przyda.

Raquel1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2016, 15:14 »
puki nie masz dostępu na silke, ćwicz wszystko co sie da, byle by nie zaliczyć wielkich spadków a od wrzesnia znowu zaczniesz ostro pakowac, czasem dla odpoczynku dobrze zrobi kilka tygodni luźniejszego treningu, tym bardzoej ze jak sie domyslal dopiero zaczynasz przygode z silownia i nie powinieneś sie przemeczac, a plan wydaje mi sie ze nie jest Ci potrzebny, ćwicz z glowa

ar1an

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2016, 15:16 »
Na masę ze swoimi obciążeniami bendzie trudno !! Zrub se trening ogulno rozwojowke z tym co masz ćwicz wszystko naraz co 2 dni zebys z formy nie wyszedl !!

OdonnellSw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2016, 15:51 »
na takim sprzecie, nie mozna robić masy to raz
dwa, możesz w jakimś stopniu zminimalizować spadki

trenuj 4 razy w tyodniu, wykonuj wszystkie rodzaje pompek jakie znasz w 4 seriach po maxymalniej liczbie powtorzen, do tego drazek, przysiady, brzuszki

pompki na taboretach, na poreczach, z dłońmi szeroko, na szerokości ramion i wasko

Winkel_Be

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2016, 16:58 »
dzieki za wszystkie porady.

cicik-91

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
poczatkujacy! cwiczenia w domu
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2016, 18:32 »
drazek najwazniejsze...potem pomki w roznych rozstawach rak, pompki na poreczach, noi skup sie na diecie by spadki zminimalizowac...co dalej?? nie zapomnij o jakiś aerobach np.
gry zespołowe skaknka czy wlsnie rowerek/wioslarz...to tez jest podstawa dobrej sylwetki..sumujac 4 x trening i 3-5 aeroby dorzuć tez plywanie :D jakmasz możliwość

Tags: