Sporty Siłowe > StrongMan

MS STRONG-MAN 2004

<< < (3/5) > >>

xXxZhangxXx:
Shenna skąd masz te informacje wszystkie?

Shenna:
Ostatecznie Pudzian wygra3 eliminacje !!!

Zegar - Pudzian odnios3 zwycięstwo w tey konkurencji z Anglikiem Robinsonem
Wyciskaniu na barki - zarówno Mariusz jak i Lotta uzyskali po 9 powtorzen, jednak zwycie?y3 Pudzian gdyż uzyska3 o 20sekund lepszy czas
Sumo resling - Pudzian przegra3 z Virasiukiem 2-1
Konkurencja wi1zana – Pudzian wygra3 bezposrednią rywalizacje z Bergmanisem
Spacer Farmera – Pudzian juch troche odpuoci3 i przegra3 rywalizacje w pojedynku z Murumetsem z Estonii.
Przysiady – Pudzian zaliczy3 330kg i wygra3 rywalizacje z Kalsenem
Ci1gniecie wozu strażackiego – Pudzian (34sek) wygra3 rywalizacje z Markiem Felixem (47sek)

Eliminacje wygra3 Mariusz Pudzianowski a oprócz niego w ocis3ym finale wystapić: Virastiuk, Savickas, Bergmanis, Samuelson, Karlsen.

puxosoleaw-Straenn:
Shenna skąd masz te informacje wszystkie?

no właśnie?? też jestem ciekaw, bo jeżeli z jakiejo stronki to pewnie też tam beda zdjecia (a poogl1dałbym sobie)

no i o co w końcu chodzi w tym Sumo resling ????

Shenna:
uFAZA FINALOWA: /u

– konkurencja wi1zana (bieg z kotwic1 na odcinku 25 metrow + spacer farmera 2x165kg).

Mariusz kotwice przenios3 bardzo szybko, jednak w spacerze farmera wypad3y mu walizki i zają3 dopiero 4 miejsce, zwycięstwo z konkurencji odnios3 Virastyuk, drugi był Samuelson a trzeci Savickas.

– spacer buszmena z ciężarem 430kg na czas na odcinku 30metrow (w Polsce biegają z ciężarem 340kg)

Mariusz zają3 drugie miejsce w tey konkurencji, zwycie?y3 ponownie Virastyuk zao trzeci był Savickas

Po dwóch konkurencjach prowadzi3 Virastyuk z przewaga 4 punktów nad Pudzianowskim zao ten wyprzedza3 Savickasa.

– martwy ciąg – Pudzianowski pokaza3 klase i pewnie zwycie?y3 w tey konkurencji

– przysiady – Pudzian zają3 w tey konkurencji 3 miejsce

– wyciskanie na barki - Mariusz musiał pogodzia sie z dopiero czwartym miejscem w tey konkurencji

Jest dobrze. Walka toczy sie dalej. Nie wiadomo nadal kto wygra. Ja po dwóch dniach serii fina3owej jestem na 3 miejscu. W zasadzie miejsce na pudle mam już pewne. Teraz każdy mój start to walka o wy?sze miejsce. Pozostały dwa dni zawodow i wszystko sie może wydarzya - powiedział Mariusz. Na 100% o pierwsze miejsce toczya sie bedzie walka miedzy mna Savickasem i Virastyukiem. Każdy jest przygotowany na maxa. Każdy z nas chce wygraa. Ja popełniam błędy, Virastyuk rownież. Czuje, że ostatnia konkurencja rozstrzygnie. Bed1 to kule, wiec coś co lubie. Jak coś jednak zepsuje to znienawidzę ją - dodał Mariusz.

Klasyfikacja generalna po dwóch dniach zawodow fina3owych wygląda nastepująco:
1. Savickas 24pkt
 Virastyuk 24pkt
3. Pudzianowski 21pkt
4. Samuelson 13pkt
5. Bergmanis 12pkt
6. Karlsen 9pkt

Dzisiaj Mariusza czekają kolejne dwie konkurecje. Pierwsz1 z nich bedzie ciągniecie 2 tonowego tira oraz taczki na odcinku 3 metrow.

ILasleyI:
Shenna nie napisałeś ze przy przeciaganiu tira zaklinowały sie hamulce a pudzian i tak przeciągnął go na 7m po czym zrezygnowany zszedl z pola bitwy, ale to co sie dzialo po nim przypominało walke z wiatrakami inni tez nie dali rady jedynie marne 3m... i nie wiele wiecej potem doszło do reklamacji...a co do zrodla to mam podobne informacje z jednej z codziennie ukazujcych sie gazet...
pozdrow......

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej