Autor Wątek: MS STRONG-MAN 2004  (Przeczytany 6112 razy)

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« dnia: Listopad 12, 2016, 09:54 »
Jak w martwym ciągu z lekkooci1 podnosi sie 38 kilogramow, trudno nie być optymistą - mówi na dzien przed wylotem na Karaiby Mariusz Dominator Pudzianowski.

- W ostatnich dniach pe3ne ręce roboty miał mój brat. Ja wrzucałem kule, a on je zdejmowa3. Zgadnijcie, kto miał wiecej czasu?
Mariusz Pudzianowski rzeczywiście przez ostatni miesiąc dziel1cy go od mistrzostw owiata cie?ko trenowa3 w oorodku przygotowań olimpijskich w Spale.

- Nie miałem chwili wytchnienia - opowiada. - Zanim zas3u?y3em sobie na oniadanie już była solidna porcja biegania i rozciągania zakonczona biczami wodnymi. Potem czas spędzony na siłowni, prysznic i wizyta w kriokomorze (kilka minut w temperaturze od minus 13 do 16 stopni).
Na deser, po obiedzie jeszcze porcja ćwiczen, masaż i już można ioa na kolacje.

- Wieczorem ws3uchiwa3em sie w swoj organizm - opowiada najsilniejszy człowiek owiata. - Czu3em, że maszyna sie grzeje, pracuje na coraz wy?szych obrotach. Dominator , który dzisiaj odlecia3 na Bahamy, wiele sobie obiecuje po tej podro?y.

- Wiem, że te wyspy, odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku, uchodzi3y za raj szmuglerow. Ja też coś na pewno przemycę . Lubie kupowaa egzotyczne drobiazgi. Gdy wracałem w zeszłym roku z mistrzostw w Zambii mój podręczny bagaż waży3 5 kilogramow. Nie było tam nic szczegolnego. W wiekszooci malutkie ozdoby z hebanowego drzewa. Co? mogłem poradzia, że jest ono takie cie?kie - zakonczy3 Dominator .

xXxZhangxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2016, 09:55 »
?yczymy mu powodzenia i trzymamy kciuki :!: :D

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2016, 09:57 »
juz za tydzień w czwartek 23 września zaczynają sie Mistrzostwa świata Strong Man

Pudzian waży 137kg i jest w dobrej formie 8)
najgroYniejszymi rywalami dla Mariusza beda Savickas i Virastiuk

czekamy na zawody i trzymamy kciuki

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2016, 10:06 »
jak dla mnie jest on jednym z najwiekszych (nie tylko dosłownie) polskich sportowców ostatnich lat. oby wszystko potoczy3o sie zgodnie z planem.
trzymam kciuki ! ! !

Vmaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2016, 10:17 »
zobaczymy jaksie to potoczy ale mysle ze poziom beddzie wyrownany

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2016, 10:42 »
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

uRuszają Mistrzostwa Owiata Strong Man/u

Ju? dzisiaj (23.09.2004) rozpoczynają sie eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Owiata Strong Man, które w tym roku odbywają sie na Wyspach Bahama.
W tym roku obowiazuje nowa formu3a eliminacji - 3acznie walczyc bedzie
tylko 12 zawodnikow, a do fina3owej serii dostanie sie tylko 6 najlepszych. Tym razem w każdej konkurencji eliminacyjnej Mariusz bedzie rywalizowa3 z innym zawodnikiem. Rozpoczynam od mocnego pojedynku w martwym ciągu z Savickasem. następnie w spacerze buszmena moim rywalem bedzie Girard, w podnoszeniu kul - Minkvitz, w przysiadach - Karlsen, w ciągnieciu tira - anglik Felixa Maraka, w balach - Samuelson, itd. Wiem że bedzie dużo cieżej niż rok temu. Mam nadzieje jednak że wejdę do fina3u a w nim dopiero zacznie sie ostra jazda! - powiedział Mariusz.

Organizatorzy przygotowali na eliminacje nastepujące konkurencje:
- martwy ciąg na max. (od 270kg do 370kg - na czas)
- spacer buszmena 30m na czas 420kg
- podnoszenie kul (od 120kg do 170kg - na czas)
- sumo reslin (nowa konkurencja)
- prze?ucanie bali
- przysiad na max. (od 270kg do 370kg - na czas)
- wyciskanie na barki (120kg - na czas na ilość powtorzen)
- ciągniecie tira
- konkurencja wi1zana (bieg z kotwic1 20m i ciągniecie 3ancucha 20m - na czas)
- walizki (bieg na czas 165kg na 30m)
- zegar 400kg

xXxZhangxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2016, 10:59 »
ktoś wie na czy i na jakim kanale bedzie transmisja b1dz jakieś relacje?

zrywonet__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2016, 11:11 »
penwie na tvn puszcz1 to za po3 roku :-)

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2016, 12:18 »
wie ktoś na czy ma polegaa to sumo reslin (nowa konkurencja) ???
jeżeli tak, prosze o odpowied?...

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 12, 2016, 12:43 »
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

3 zwycięstwa Pudziana w eliminacjach
Mariusz Pudzianowski udanie rozpocz13 eliminacje do Mistrzostw Owiata na Bahama. W pierwszej konkurencji (martwy ciąg na maszynie) w rywalizacji z jednym z najgroYniejszych rywali - Savickasem odnios3 pierwsze tego dnia zwycięstwo zaliczając ciężar 365kg. Zaczynaliomy od 270kg. Maksymalnie można było dYwign1a 370kg. Savickas skonczy3 na 355kg. Za zwycięstwo w konkurencji otrzyma3em jeden punkt plus dodatkowy punkcik za wygran1 w parze. W spacerze Buszmena Mariusz za rywala miał Hugo Girarda. Organizatorzy przygotowali platformę z postawionymi na niej motocyklami o łącznej wadze 420kg. Konkurencja rozgrywana była na odcinku 35m. Maksymalny czas przeznaczony do ukonczenia jej wynosi3o 75 sekund. Mariusz poradzi3 sobie z nią w 2 sekund!!! Za zwycięstwo w konkurencji i wyciestwo w parze Pudzian otrzyma3 znowu po jednym punkcie.
Trzeci1 ostatnią konkurencją tego dnia było podnoszenie kul. Tym razem Mariusz rywalizowa3 z Mikvitzem i po raz trzeci tego dnia odnios3 zas3u?one zwyciestwo. Podobnie jak w dwóch pierwszych konkurencjach i tym razem otrzyma3 punkty za zwycięstwo w konkurencji i zwycięstwo w parze.

Po pierwszym dniu eliminacji Mariusz zajmuje 1 miejsce z przewag1 3 punktów w klasyfikacji.
Dzisiaj Pudziana czekają kolejne konkurencje eliminacyjne (w tym sumo resling )

xXxZhangxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 12, 2016, 13:40 »
Shenna skąd masz te informacje wszystkie?

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 12, 2016, 15:09 »
Ostatecznie Pudzian wygra3 eliminacje !!!

Zegar - Pudzian odnios3 zwycięstwo w tey konkurencji z Anglikiem Robinsonem
Wyciskaniu na barki - zarówno Mariusz jak i Lotta uzyskali po 9 powtorzen, jednak zwycie?y3 Pudzian gdyż uzyska3 o 20sekund lepszy czas
Sumo resling - Pudzian przegra3 z Virasiukiem 2-1
Konkurencja wi1zana – Pudzian wygra3 bezposrednią rywalizacje z Bergmanisem
Spacer Farmera – Pudzian juch troche odpuoci3 i przegra3 rywalizacje w pojedynku z Murumetsem z Estonii.
Przysiady – Pudzian zaliczy3 330kg i wygra3 rywalizacje z Kalsenem
Ci1gniecie wozu strażackiego – Pudzian (34sek) wygra3 rywalizacje z Markiem Felixem (47sek)

Eliminacje wygra3 Mariusz Pudzianowski a oprócz niego w ocis3ym finale wystapić: Virastiuk, Savickas, Bergmanis, Samuelson, Karlsen.

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 12, 2016, 17:38 »
Shenna skąd masz te informacje wszystkie?

no właśnie?? też jestem ciekaw, bo jeżeli z jakiejo stronki to pewnie też tam beda zdjecia (a poogl1dałbym sobie)

no i o co w końcu chodzi w tym Sumo resling ????

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 12, 2016, 17:48 »
uFAZA FINALOWA: /u

– konkurencja wi1zana (bieg z kotwic1 na odcinku 25 metrow + spacer farmera 2x165kg).

Mariusz kotwice przenios3 bardzo szybko, jednak w spacerze farmera wypad3y mu walizki i zają3 dopiero 4 miejsce, zwycięstwo z konkurencji odnios3 Virastyuk, drugi był Samuelson a trzeci Savickas.

– spacer buszmena z ciężarem 430kg na czas na odcinku 30metrow (w Polsce biegają z ciężarem 340kg)

Mariusz zają3 drugie miejsce w tey konkurencji, zwycie?y3 ponownie Virastyuk zao trzeci był Savickas

Po dwóch konkurencjach prowadzi3 Virastyuk z przewaga 4 punktów nad Pudzianowskim zao ten wyprzedza3 Savickasa.

– martwy ciąg – Pudzianowski pokaza3 klase i pewnie zwycie?y3 w tey konkurencji

– przysiady – Pudzian zają3 w tey konkurencji 3 miejsce

– wyciskanie na barki - Mariusz musiał pogodzia sie z dopiero czwartym miejscem w tey konkurencji

Jest dobrze. Walka toczy sie dalej. Nie wiadomo nadal kto wygra. Ja po dwóch dniach serii fina3owej jestem na 3 miejscu. W zasadzie miejsce na pudle mam już pewne. Teraz każdy mój start to walka o wy?sze miejsce. Pozostały dwa dni zawodow i wszystko sie może wydarzya - powiedział Mariusz. Na 100% o pierwsze miejsce toczya sie bedzie walka miedzy mna Savickasem i Virastyukiem. Każdy jest przygotowany na maxa. Każdy z nas chce wygraa. Ja popełniam błędy, Virastyuk rownież. Czuje, że ostatnia konkurencja rozstrzygnie. Bed1 to kule, wiec coś co lubie. Jak coś jednak zepsuje to znienawidzę ją - dodał Mariusz.

Klasyfikacja generalna po dwóch dniach zawodow fina3owych wygląda nastepująco:
1. Savickas 24pkt
 Virastyuk 24pkt
3. Pudzianowski 21pkt
4. Samuelson 13pkt
5. Bergmanis 12pkt
6. Karlsen 9pkt

Dzisiaj Mariusza czekają kolejne dwie konkurecje. Pierwsz1 z nich bedzie ciągniecie 2 tonowego tira oraz taczki na odcinku 3 metrow.

ILasleyI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
MS STRONG-MAN 2004
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 12, 2016, 17:53 »
Shenna nie napisałeś ze przy przeciaganiu tira zaklinowały sie hamulce a pudzian i tak przeciągnął go na 7m po czym zrezygnowany zszedl z pola bitwy, ale to co sie dzialo po nim przypominało walke z wiatrakami inni tez nie dali rady jedynie marne 3m... i nie wiele wiecej potem doszło do reklamacji...a co do zrodla to mam podobne informacje z jednej z codziennie ukazujcych sie gazet...
pozdrow......

Tags: