Autor Wątek: zestaw na redukcje...  (Przeczytany 1544 razy)

SLeo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
zestaw na redukcje...
« dnia: Listopad 13, 2016, 22:02 »
czesc qrde nie wiem co wybrać bo robie nie tyle co rzebe o tyle redukcje czyli szczególnie z brzucha a wiec tak kupiłem od hadesa thermala wiec to juz mam i chce kupić 3 kg ostowi; ale czy na noc niei bedzie lepsze bialko z przenicy albo sojowe? dużej sie wchlania...tylko ze na noic mogę opędzlować tuńczyka w sosie wlasnym...mam thermala 15 zl i musze w tym kupić tauryne...czuli zostaje 13 zl doradzcie...aha i chce kupić kretke do tego dobrze 5 g dziennie ładnie powstrzyma katabolizm mi sie wydaje

Mcqueen59

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zestaw na redukcje...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2016, 22:06 »
możesz do bialka oliwe z oliwe lac ale kto wie chy to na redykcji sie nadaje, najlepiej kup kazeinę z olimpa jest tania to bedzie najlepsze wyjscie na noc :D:D a kredkę jaka kupujesz jablczan?? cell pump by sie przydal hehe ??

SLeo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
zestaw na redukcje...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2016, 22:17 »
czemu mówisz o stacku...co ty kupie najtansza mono....przeciez woda ktora mi najdzie i tak zjedzie pozatym kretka jaka kolwiek daje bztuszczowa masę wiec w czym przeszkadza na redukcji? :-Dha poztym to jest redukcja nie rzezba !

SLeo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 24
zestaw na redukcje...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2016, 22:19 »
właśnie sprawdziłem chodzi ci o olimp egg protein? zarąbiście tanio 1 kg cholera jasna 6 zl.

Tags: