Autor Wątek: ABS - pytanie do wszystkich w temacie  (Przeczytany 2079 razy)

xXxAngelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« dnia: Listopad 15, 2016, 16:50 »
wiem ze dużo na temat ABS 2 było na forum ale szukałem i nigdzie nie znalazłem relacji ludzi którzy stosowali ten trening, czy jest ktoś taki ? jakie sarezultaty tego treningu? i najważniejsze ile powinien trwać dzienny trening ABS 2 ?

xXxAngelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2016, 18:26 »
czy naprawdę nikt nie robił tego treningu ? moze jednak ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytania ?

kolinotrSieb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2016, 18:30 »
ile twój trening bedzie trwał zalezy od szybkości wykonywanych cwiczen
ja kiedyś robiłem abs i po 3 tygodniach mi sie znudził

Inouye-OOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2016, 22:35 »
niewiem jak ten trening wyglada, sam stosowałem 6 waidera i efekty po nim byly zadowalajace

kolinotrSieb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2016, 23:38 »
abs jest podzielony na kilka faz juz dokładnie niepamietam na ile dawno to robiłem kazda faza jest coraz trudniejsza zaczyna sie od zwykłych cwiczen na podłodze i kończy sie na drazku
jedna fazę wykonyjesz tak długo az juz niebedziesz odczowal zmeczenia (jakis tydzień 2 )
jedna faza składa sie z 4 chyba cwiczen które wykonujesz pokolei pierwsze 2 cwiczenia odrazu a ostatnie dwa z chwilowymi odpoczynkami jeśli sie niemyle i tak 4 serie (wszystkie wykonane cwiczenia to 1 seria) caly trening trwa chyba z 4,5minut moze z 6minut

IVernitaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2016, 01:14 »
ABS nie stosowalem, z tego co tu widze to coś dla domatorow, bo jakby ktoś na 6 minut na siłkę szedla to poracha by sie ludziska ubawili,
ja teraz robie HST i jestem zadowolony (pierwsza faza za mna czyli faza 15-ek - 2 tygodnie)

ale jak ktoś ma linka do ABS to chętnie lookne na to... wiec wklejać kto coś ma

xXxAngelxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
ABS - pytanie do wszystkich w temacie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2016, 10:14 »
www.witnet.gda.pl/~lukas/abs.pdf tu masz link do dokładnego opisu treningu ABS, nie wime czy ejst dla domatorów czy nie, jak ktoś sie uprze to wykonywać go moze nawet na siłowni po trening.. robie ten treningu juz pierwszy tydzień przyznać musze ze naprawdę daje efekt, moze na poczatku nie tyle efekt widoczny ile poprostu po każdym treningu naprawdę czuje ze ćwiczyłem mięśnie brzucha...

Tags: