Autor Wątek: Zestawik dla mnie - doradzcie cos  (Przeczytany 4510 razy)

Ozii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« dnia: Listopad 15, 2016, 21:26 »
Czesc wam!Mam do was prosbe, potrzebuje fachowej porady dotyczącej zakupu odzywek.
Jestem poczatkujacy, 62kg.Wiem ze zaraz ktoś napisze "nie czas na odzywki, dieta narazie wystarczy" ale ja nie chce odrazu brac kreatyny tylko chce zakupić Gainera, witaminy, bcaa i moze coś jeszcze przyda mi sie?Diete mam dobra, plan treningowy tez, 5-cio dniowy.Cena bez ograniczen.Jakiego gainera mi doradzicie, na którym nabiorę najwiecej masy?Jakie witaminki zakupic, czy moze nie są potrzebne przy gainerze? Nie znam sie zbytnio na tym...Jakie BCAA?Co jeszcze dokupic?Mysle ze za jakieś 4 miesiące zacznę cykl na kreatynie itd itd.Prosze o podanie naprawdę dobrych odzywek, dobrych firm, o dobrym dzialaniu.Prosze o pomoc, z gory wielkie THX! Wesolych Swiat, milej zabawy w nowy rok /Panowie czemu mi waga skacze? 61-64 kg, co sie dzieje? //:-( :-( /

Ozii

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2016, 21:30 »
EDIT:Sorki ale temat umieściłem nie w tym dziale co trzeba.
Pozdrawiam

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2016, 21:37 »
waga skacze bo masz w sobie kupę siki i wode w roznych ilosciach dlatego.
Zostaw sobie kasę i kup najtanszcze lecz dobre odrzywkiBCAA vialmaxSports one gainerKup sobie carbo i pij je po treningu np.
z olimpuJesli Ci nie szkoda kasy to glutaminę jeszcze Witamnkow zadnych nie znam mogę Ci jedynie podac które qubus zre Daily formula

TBuchal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2016, 21:38 »
a z Olimpa niedawno weszły nowe witaminy.
Dawki bardzo duze ;-) polecam nazywa sie Vita-min Multiple Sport

Adeline_Hein

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2016, 21:42 »
Robisz masę planem 5 dniowym? powodzenia.... Poczytaj troche na forum o treningu, podstawach itd.
Co to odzywek to póki o tylko witaminy (zawsze są potrzebne, co za roznica czy przy gainerze czy nie?) , ewentualnie Gainer ale nie licz na jakieś wielkie efekty bo to po prostu jedzenie w proszku.
Gainera wez jakiegoś z firm Sports One albo Weider.
Jakiego to sam musisz ocenic, bo my nie wiemy ile masz w diecie bialka/wegli wiec proporcje w gainerze musisz juz sam wybrac.

InezKeel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 15, 2016, 21:42 »
te witaminy olimpa multiple sport są zaebistetylko dość drogie - ja pplace 26zl miesiacjesli nie stać Cie na takie to polecam maxivitą00tab/33zldo tego gainer - normalnie zamiast posilkow monster massa biogenix'a - ok 25-30zl/kg 100g na porcjepo treningu gain bolic olimpa 17-23zl/kg 100g na porcjeBCAA, glutamina to pieniądze wywalone w błoto - juz lepiej jest brac na zamiast tego kreatynę z Twoim stazem, po niej poczujesz wzrost sily, po glucie i bcaa minimalnie lub wcalemnie np.
bardzo zmobilizowała waga precyzyjna do trzymania dietywszystko sobie wazylem, mierzylemtak ze teraz w miarę wiem ile ma bialka jajko, czy kromka chleba

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2016, 22:08 »
No to z ta kreatyna wyjechales, jest za bardzo przeceniona każdy mysli ze jak sobie wezmne kratyne to niewiadomo jaki bedzie byk to samo soki to wszystko jest do uzupelnienia diety do jej wykonczenia nie ma sensu brania niczego bez odpowiedniej diety, z kreatyna jak dobrze tworca tematu pisze jeszcze poczeka i pewnie bedzie z tego kiedyś bardzo zadowolony bo to nic wielkiego nie jest, sam wale 3 tydzień i waga nic

dwalczykCro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2016, 22:11 »
dobry gainer po treningu to podstawa zawsze walisz 100g w feta ci i tak nic nie pójdzie bo wszystko sie wchłonie jeśli chodzi o gainery to ze Sports One beda dobre, z firmy Weider to sie by opłacało jeśli by było orginalne z USA a nie Weider - Haleko produkowane w Niemczech bo opakowanie jest to samo a skład juz nie koniecznie poza tym z gainerow ogólnie dostępnych to z Biogenix moze byc, Dymatize, Universal ale to wszystko drogo wychodzi, jeśli chpodzi o BCAA i glutaminę to jeśli zamierzasz z tego korzystać to caly czas bo jeśli jednorazowo to szkoda kasy ale jeśli będziesz korzystał z tego to napewno nie porzalujesz szczególnie przy treningu 5 dniowym.
Na poczatek Bcaa z tradycyjnie juz polecanego Vitalmaxu wal przed treningiem i po treningu 2 - 3 min.
po gainerze przy twojej wadze 3-5g max na porcje ale nawet 2-3 starcza, glutamina bezpośredni po treningu 10g i przed snem 5g i bedzie ok.
jeśli chodzi o L-Glutamine bo taka ci polecam to spruboj na poczatek coś dostepnegu bo to poczatek twoich treningów np.
Vitalmax, Olimp bedzie ok.
poćwicz 10-12 miesięcy solidnego treningu z dieta i wtedy sięgnij po kreatynę mono lub krealkalyn co wybierzesz bedzie ok.
Zaopatrz sie w dobre bialko z dobrych firm np.
Dymatize.
Powodzenia

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 15, 2016, 22:32 »
Najpierw niech sie zaopatrzy w dietę a później niech kupuje do tego jeszcze niech zmieni trening na 4 dniow

InezKeel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2016, 22:56 »
no jak przeceniona...?!?mam 4 kumpli z którymi ćwiczę na silcerazem od grudnia zaczęliśmy cyklja na cp + kre2 kolesi na mc olimpa + carbo + tauryna1 koleś na vitalmax'ie + dextro juicei wszyscy czujemy postępy i ze to dzialakolesie na mono zachwalają ze mięśnie im napuchly, na treningu progres jak cholerawszyscy zachwalamy, i jest porownanie w progresie jaki był przed i terazi jak przereklamowanaż!?!

dwalczykCro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 15, 2016, 23:02 »
ja rozumie ze dieta i porządny trenig i komsekwencja to jest podstawa ale bez wspomagania to raczej ciezko o efekty nie w niewyobra zam sobie bym ćwiczył ze 2 lat i nic nie bral, jeśli bym teraz zaczął treningi to od razu bym brał gainery wspomaganie kreatynę mono po ok.
1 miesiącach aminokwasy to jest inny trening, teraz jest tak dużo nowych supli ze szkoda tracic czas a zastoju napewno inie bedzie.

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 15, 2016, 23:07 »
zauważ ze jest to tylko wtedy gdy to bierzesz gdy skończysz to brac pompy juz nie bedzie, są to tylko chwilowe osiagi, dieta daje osagi które nie spadną tak szybko jak te osiągnięte na cyklu, gdyby sama kreatyna byla taka dobra to po jaka cholerę trzymać dietę ?? Ktora jest podstawa wszystkiego.
Nastepnym czynnikiem jest psychika, keidys było takie doswiadczenie było kilku ludzi którzy cierpieli na bol głowy podali im tabletki na takie bole i powiedzieli ze i tak nie poskutkuja, i tak sie stało nikt nie poczuł wiekszej różnicy następnie podali plyn który w niczym nie pomagal, czesci powiedzieli ze to bardzo skuteczny lek a drugim znów to samo ze to nic nie da, rezulatem było to ze tym co powiedzieli o wyśmienitym leku zauważyli poprawe, wiec jeśli podajac Ci wode zabarwiona na czerwono i mówiąc Ci ze to sila HGH to pewnie bys nie wiadomo o czym i jakie przyrosty bys odnotowywał

InezKeel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2016, 00:22 »
ja oczywiście mogę sie mylić aleprzeciez kreatyna to nie steryd który po cyklu spadato jest substancja ktora wzmaga budowę masy (przez wzrost sily)i oczywiście ze dieta to podstawatak samo jak cykl kreatynowy to podstawa na zdobywanie masya Ty ja przyrównujesz do pigulkikreatyna z tego co wiem to jest cholereni przebadana substanacja, ktora w wielu badaniach dawała bardzo dobre wynikii to nie robione przez firmy z odzywkami, tylko przez niezależne instytutyTy piszesz o pompie - a ja wiem czy na mono ma sie pompe...? to bardziej po jakiś stack'ach czuje sie zaebistego powera (tak ja mialem), po mono jest raczej wzrost sily, a co chwilowych osiągów to ja nie mialem zadnych znacznych spadków po kreatynienawet na sterydach bez diety wiele nie osiagniesz, kreatyna to wspomagacz a nie super srodeki tego tak nie przedstawiamale ważne jest chyba dla każdego z nas przyszpieszenie wzrostu masy mięśniowej - po to chyba wydajemy kupę kasy na odzywki...piszesz o efekcie placebo - wg.
mnie to dziala, sam sie przekonalemjakby był efekt placebo, to by kazda inna substancja działała tak samo...na poczatku nie jest zalecena, bo i tak szybko sie masę lapie, i byłoby to wywalenie pieniędzy w blotoale jeśli ktoś chce to prosze bardzoale dieta to podstawa

darkstarPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 16, 2016, 08:38 »
Bardzo podoba mi sie to zdanie "kreatna to wspomagacz a nie super srodek" Cykl kreatynowy to nie podstawa do masy, podstawa jest dietaPospiech w budowaniu muskulatury nie jest wskazana, jeśli coś szybko osiagnelizmy łatwo i szybko to stracic

InezKeel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Zestawik dla mnie - doradzcie cos
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 16, 2016, 09:50 »
ta, napewno na kreatyniespadki beda jak po sterydach

Tags: