Autor Wątek: !!! KLATA !!!  (Przeczytany 2755 razy)

RAurelia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
!!! KLATA !!!
« dnia: Listopad 16, 2016, 09:30 »
Mam problem z klatka... tzn.
mam wiekszy pzrysrost miesni na Leszekym 'cycku'. Na poczatku myślałem ze jakoś niedokładnie cwiczenia wykonuje, ale później zauważyłem ze ten przyrost jest wiekszy jedynie w okolicy mostka.
Wie ktoś moze o co w tym biegaż Czy to genetyka czy coś z cwiczeniami?... Klatke ćwiczę raz w tygodniu ale na maxa.
Robie rozpietki na ławce poziomej 5x10, wyciskanie sztangi na ławce poziomej 5x1 oraz pompki 5x20... pomiędzy cwiczeniami robie średnio 2 min.
przerwy.

BDeanna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2016, 09:39 »
genetyka... ja mam inny zaczep miesni w okolicy mostka.
im wiecej mięśnia będziesz mial tym mniej to bedzie sie rzucać w oczy

terrance_Coa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2016, 16:19 »
słyszałem od kolegów ze dobry sposob nato to nałożyć na ta gorsza stronę 1.25 albo 2,5 kg wiecej ale sam tego nieprobowalem wiec niewiem czy to tak dobrze dziala

markoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2016, 16:44 »
ja ostatnio zauważyłem ze jak sie napompuje to Leszeky czworoboczny mam mniejszy od prawego.. ale normalnie tego prawie nie widac... mam nadzieje ze sie wyrówna niedlugo...

ZNathan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2016, 17:35 »
terrance_Coa-Z ta waga bym ci tego nie proponował ponieważ jeśli będziesz trenował klatke z tym samym ciężarem to dwuch stronach to wraz ze złapaniem mast roznica sie wyrowna, a jeśli będziesz trenował klatke tak jak mówisz to roznica pozostanie widoczna,

micaela

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 16, 2016, 17:45 »
RAurelia, ja mam ten sam problem co ty ze u mnie cala Leszeka stroa jest wieksza niz prawa tj: kaptur, klata, biceps i triceps! A zaznaczam ze jestem praworeczny, tlumacze sobie tym ze serce jest po Leszekej moze przez to :motylanoga:

Leszek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 16, 2016, 22:48 »
na razie ćwicz normalnie i poczekaj z roczek zobaczysz jak będziesz mnial wieksza masę to nie bedzie widać a wogule to chyba prawie każdy ma podobny problem ja naprzyklad kiedyś mnialem 1 motyla wiekszego a drugiego mniejszego ale z czasem widze ze sie wyrownuja, ale moze to byc tez sprawa zlego pozowania

RAurelia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2016, 22:55 »
No ja mam narazie wiekszego cycka i mięśnie brzucha po Leszekej stronie... i tez jestem praworeczny.
No ja tez mam nadzieje ze to sie wyrówna bo narazie to troche śmiesznie wyglada : D nie rzuca sie to tak bardzo w oczy, ale jak stoje bokiem to widać ze Leszeky cycek jest wiekszy... i to napewno nie jest przyczyna pozowania.

Leszek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 16, 2016, 23:31 »
ciekawe czy jest ktoś taki kto ma tyle samo w prawej i Leszekej lapie wątpię zawsze jest np.
0,5 cm różnicy

xXxCarrollxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 16, 2016, 23:36 »
u mniejest kolo 1cm jak nie wiecej choć teraz jak w prawej jest 37 (odrobilem straty ;D ) to w Leszekej 36 im wieksza lapa tym mniejsza roznica sie robi

Artur-75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 16, 2016, 23:42 »
Heh widze ze nie tylko ja mam problem z symetria, mi Leszeka cala strona idzie lepiej i tez juz zauważam roznice ze wszystkie mięśnie na Leszekej stronie są potezniejsze.
Kurde dziwne.
Mozliwe ze jest to związane ze skrzywieniem kregoslupaż?

Chr1s

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 16, 2016, 23:46 »
U mnie tak samo jedna strona jest minimalnie wieksza od drugiej!!!!!!!!
Ale to normalne bo człowiek nie jest symetryczny

RAurelia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
!!! KLATA !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 16, 2016, 23:50 »
A ja sie juz balem ze tylko ja mam taki problem

Tags: