Autor Wątek: Question  (Przeczytany 2331 razy)

WoodsonFiles

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Question
« dnia: Listopad 18, 2016, 10:17 »
Witam.
Mam pytanie do badziej doswiadczonych ćwiczę od prawie 1 miesiecy.
Po 8 uznałem ze czas na odzywki.
biorę od 4 tygodni taki maly zestawik:Olimp Anabolic Amino 5500CarboSystem protein 80Poniewaz kończą mi sie (zostanie jeszcze Carbo) chciałbym coś sobie zakupic.
I teraz pare pytan: Jaki zestaw polecacie?Jak i kiedy dawkowac?Czy po skończeniu tego co mam zrobić przerwe? jeśli tak to jakażCwicze co drugi dzien (I-klatka, III-biceps,triceps, V-barki, brzuch, VII-plecy)Wiek: 2 latWaga: 75 kgWzrost: 172 cmStaz: 1 m-cyDo diety staram sie stosowac.Jesli ktoś znajdzie chwile czasu to prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam.

Pluskwa1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Question
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2016, 10:21 »
co chcesz uzyskac? jeśli masę to możesz zarzucić monohydrat kreatyny + dextro + antykataboliki

WoodsonFiles

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Question
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2016, 10:25 »
Dokladnie, musze sie caly czas jeszcze masować //:-D :-D Dzieki za odp

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Question
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 10:30 »
Do tego jeszcze gainer jakiś + to bialko co miales wczesniej mogło by byc jak Cie stać

Bernard_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Question
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2016, 11:20 »
Powiedz ile pieniędzy możesz wyadc i jaki masz typ budowy jescze?

WoodsonFiles

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Question
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2016, 11:36 »
Najlepiej coś nie wiecej jak 2 zl jeśli da rade.
jeśli nie to bedzie trzeba troche uzbierać //:-D :-D Co do typu budowy to od cwiczen rosne, ale sie nie rzezbie.
Przemiana materii srednia; ani szybka ani wolna.
Zanim zacząłem ćwiczyć byłem watly.

Bernard_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Question
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2016, 11:48 »
możesz soibe kupić dobreo gainerka jakiegoś np ze sports one i do tego witaminy, albo uzbierać troche siana i dokupić mono z Vitalmaxa (zielone) i do tego jescze dodatkowe Carbo, jako transporter i dodatek do dity jednoczesnie!

WoodsonFiles

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Question
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2016, 13:51 »
Dzieki wszystkim za pomoc.
Wiec narazie wychodzi mi tak, ze gainera brał narazie raczej nie bede, postaram sie jak najwiecej z diety wyciagnac.
Na chwile obecna taki zestaw:Mono VitalmaxaDextro JuiceOlimp Anabolic Amino 55 \ l-glutamin vitalmaxSystem protein 80Ewentualnie jakieś witaminkiCarbo Olimpu jeszcze mam wiec razem z dextro powinno starczyc.
Taki zestaw wyniesie mnie 220-24 zl.
 coś tu zmienic? No i czy lepiej l-glutamin vitalmax czy Olimp Anabolic Amino 5500?? No i czy sposob dawkowania taki moze byc:Rano naczczo: antykataboliki i monoPo treningu: mono z Carbo/dextro i antykataboliki (czy razem, czy z przerważ?)Przed snem: bialkoNo i witaminki po jedzeniuJesli komuś sie bedzie chciało to prosze o odp :unsure: /

Pluskwa1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Question
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2016, 21:52 »
może być zestaw, zamiast amino z olimpa kup glutaminę z vitalmaxa /dawkowanie:rano na czczo: mono + carbo/dextro30minut po mono: antykatabolikiprzed treningiem: antykatabolikipo treningu: mono + carbo/dextro 30minut po mono: 30g białka ( chodzi o wartość odżywczą, może być proszek bądź jedzenie )przed snem: najlepiej twarożek (bo wolno się wchłania) ogólnie białkiem uzupełniasz niedobory w diecie czyli tego nie da się rozpisać. Pamiętaj, żeby przy krecie nie jeść/pić nic co ma kofeinkę :życzę przyrostów i pozdrawiam //:-D :-D /

WoodsonFiles

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
Question
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2016, 08:54 »
Ok dzieki za pomoc, tak właśnie zrobie /

Tags: