Autor Wątek: Co wybrac doradzcie  (Przeczytany 4855 razy)

doberman_NTQS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2016, 09:54 »
Dla ciebie? Absolutnie jest niepotrzebna.
Jeszcze na to przyjdzie czas.

majpszolaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2016, 10:34 »
JA mysle ze na kreatynę jest zawczesnie.Jezeli chcesz przeznaczyć 6 zł to kup se mass xxl treca za 59 zł 2 KG

0l1ver

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2016, 10:41 »
kupiłbym ale przez zarzywanie bialka które zawiera sie w gainerze wysyfia mi bardzo twrz bo niestty mam trądzik i boje sie zeby mi sie z mordy nie zrobiło .... Ale gdzieś słyszałem ze są takie tabletki które zapobiegają takiemu dzilaniu bialka to teraz o tym myslicie oplaca mi sie kupować czy ćwiczyć na sucho...ale jeszcze tylko napiszcie co sadzicie o tej mieszance dobra jest bo kumpel sie pytal...prosze o szybka odpowiedz

majpszolaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2016, 12:04 »
jeżeli masz wysypkę to mozliwe ze masz uczulenie na bialko zwierzece , ale nie 3am sie jest wiele produktów które bazują na bia3ku roslinnym(sojowym).Ja własnie se ostatnio kupiłem za 36 zł 85 tab. sojaprotein firmy Naturell jest to 9 % bialko.Zobaczymy czy coś da.
A jeżeli możesz napisz coś wiecej o tych tabletkach

0l1ver

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 20, 2016, 13:34 »
no i w tym jest właśnie problem bo to od kogogs przypadkowo usłyszałem i nie wiem nic o nich a chętnie bym je nabyl.
a moze mnie wysypywało dlatego ze mialem bialko z allegro tak mysle nad zakupem jednak jakiegoś gainerka ale troch esie boje o moja twarz :cry: i jesczez jedno ta sojaproteun kupiłeś w sklepie sportowym z odzywkami czy gdzie ??

parakiel1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 20, 2016, 13:43 »
no i w tym jest właśnie problem bo to od kogogs przypadkowo usłyszałem i nie wiem nic o nich a chętnie bym je nabyl. a moze mnie wysypywało dlatego ze mialem bialko z allegro tak mysle nad zakupem jednak jakiegoś gainerka ale troch esie boje o moja twarz :cry: i jesczez jedno ta sojaproteun kupiłeś w sklepie sportowym z odzywkami czy gdzie ??

Odradzam kupowanie preparatów a allegro typu białka i gainery. mój kolega tak szybko jak to kupił - tak szybko sprzedał. Moze i cena jest atrakcyjna, ale uwierz mi nie warto! Lepiej dołożyć pare zlotych i mieć porządn1 od?ywke.

być może, że wysypkę dostales, ponieważ jesteś w wieku dojrzewania.....

Aachen1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 20, 2016, 14:21 »
Piopieram parakiel1975a- nie wiadomo co tam dodadz1(pewnośći nie masz, zwrotu nie masz) 8)

xXxTomaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 20, 2016, 14:31 »
ja właśnie kupiłem z allegro te bialko i nic mi nie dało ; było w opakowaniu z krowka wiec chyba to takę coś jak z mleczarni syf.

doberman_NTQS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2016, 14:51 »
majpszolaa... ale wiesz, że aby dostarczyć ok.
30g białka, to tych tabletek Naturell soja protein musisz 3ykn1a 3 sztuk.
 :-) Wbrew pozorom... kusz1ca cena nie jest adekwatna do jakości

majpszolaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co wybrac doradzcie
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 20, 2016, 16:42 »
Wiem ale na miesiąc mi starczy>ale 3 g białka to tyle nawet gainer nie ma to mysle ze nie jest takie złe 8)

Tags: