Autor Wątek: Zestawik  (Przeczytany 2497 razy)

ShelaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zestawik
« dnia: Listopad 18, 2016, 17:25 »
Jako, ze nikt dziś tu nic nie napisał to wam przedstawie zestawik jaki sobie wybrałem //:-D :-D /Mozecie komentowac, ale liczcie sie z tym ze i tak was nie posłucham //:-D :-D wybrałem nastepsujace produkty:Teraz:
BCAA - Olimp Mega Caps 3 sztukThermo Speed Extreme- Olimp Mega Caps 9 sztukPo skonczeniyu Thermo Speeda:Animal Pak - UniversalCell Pump 450g - BiogenixCrevolution - BiogenixProvit 85 - OlimpPoki co robie spalanie - chce odzyskać szybkość i wytrzymalosc, potem Sila i nabranie suchego mięśnia przed wakacjami.
Oto mój plan - wlascieie cce sie dostać na AWF /

Ubaleses-Bazin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Zestawik
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2016, 19:58 »
ja zamiast tego bcaa i termo kupił animal cuts, waga leci w doltez zaniedlugo zaczynam jeszcze brakuje dextrozy\glukozyedita paka uważaj na podruby radze nie kupować na allegro, jak porównywałem to tabsy z allegro i ze sklepu sie różnią i te z allegro mocniej wala karma dla psów

ShelaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zestawik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2016, 21:34 »
Ku woli wjasnienia - Thermo speed i Bcaa razem wyniosą mnie 105 zl //:-D :-D /) olimpa mam po hurtowych wiec korzystam, gdybym mial kupować w sklepowych to wybralebym thermala pro albo Animal Cuts

WETERAN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zestawik
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 21:41 »
no to liczymy na ladna relacje /

scric-Lent

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Zestawik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2016, 22:29 »
Relacja i gole foty http://forum.o2.pl/emotikony IPB Image /

limuzwyn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Zestawik
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2016, 22:36 »
Dokup drugą paczkę 45kaps Thermo i kilka blistrów tussipecta i wal rano 1tussi + 1 thermo i przed trenigiem 3tussi + 2thermo, zobaczysz co to znaczy mieć "powera" na treningu a łaknienie też się zmniejsza zauważalnie ( jedna wada: 3434323434434 razy lejesz w ciągu dnia ) /no no jak nie dasz gołych fot to picza z Ciebie

ShelaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zestawik
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2016, 22:39 »
pozyjemy, zobaczymy, moze sie skusze na fotki /

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Zestawik
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2016, 00:32 »
Qubus a ile dales za crevolution i malego CP

ShelaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zestawik
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2016, 09:05 »
póki co zapłaciłem za BCAA + Thermo speeda 106zlAnimal Paka bede mial za 100, bialko jednak Olimp Whey Protein Complex 100% za 45zl/kg no a Cell Pump i Crevolution bedzie po jakichś tez tańszych wiec sadze ze CP kolo 50-6 a Crevo ok 70-8 a dlaczego pytasz?

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Zestawik
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2016, 10:24 »
bo jak by było po normalnej cenie to niewarto

ShelaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zestawik
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2016, 12:46 »
dlaczego niewarto? nie chce sie jeszcze rzucać na Swole, X-Pandy i inne, ja jestem zwolennikiem wchodzenia pokolei po szczeblach a po poprzednim cyklu na CP + Creamass byłem zadowolony //:-D :-D A co by nie mowic, ten bedzie napewno dużo mocniejszy.

Ubaleses-Bazin

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Zestawik
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2016, 14:02 »
cremass to mono:D to wchodzisz jak cholercia:D

ShelaPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Zestawik
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2016, 16:02 »
Creamass to mono o dzialaniu niepodobnym do mono - nie wiem co oni tam wrzucaja, ale dziala naprawdę zajebiście i to na każdego komu go polecalem.
A ze teraz z mono + CP chce sie rzucić odrazu na CP + Crevo, bo mam takie widzi mi sie i jestem ciekaw dzialania innych form kreatyn, oczywiście z umiarem.

Tags: