Autor Wątek: Cos na drugi cykl (masa)  (Przeczytany 5177 razy)

z1el0ny

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cos na drugi cykl (masa)
« dnia: Listopad 20, 2016, 12:21 »
tydzień temu skończyłem cykl na kretynie Olimpu i wraz z poczatkiem wakacji chciałbym sobie zapodać coś na mase.
Wiek 17 lat, wzrots 176, waga 68, ćwiczę 9 miesiecy, przestrzegam diety.
Maksymalna cena zestawu to około 25 zl, Co polecacie?

roodumemAYVM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2016, 12:44 »
JA bym zrobił dluzsza przerwe ale jak chcesz...To było mono ? Jak efekty ?Moze jakiś derywat kreatyny ?

z1el0ny

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2016, 12:54 »
to było mono.
Wiem ze powinienem zrobić dluzsza przerwe, ale jakoś nie zamierzam, prosiłbym o ulozenie zestawu

roodumemAYVM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2016, 13:00 »
pytałem o efekty.Skoro byly dobre to bym dalej leciał na mono, dodałbym taurynke, witaminy...

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2016, 13:05 »
Skoro przestrzegasz diety zainwestuj w suplementy kontynuacja kuracji kreatyna nie ma wiekszego sensu bo juz nic wiecej nie zrobisz poziom kreatyny w org osiągnął juz swoj pułap maxymalny  i no ewentualnie przy zwiększonych dawkach moze bys jeszcze coś poleprzyl ale osobiści eodstawilbym na jakiś czas.
Zainwestuj w bcaa , taurynę jakieś witaminy do tego możesz pomimo diety dorzucić wolnowchanialne bialko na noc np egg olimpa

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2016, 13:07 »
jak zadziałało fajnie zrob przerwe 6 tygodni, i zrob znowu cykl na mono, za resztę kasy dokup 2 rodzaje bialek np.
z Syntrax matrix i jakieś WPC + carbo(Biogenix) lub jakiś gainer by co było po treningu walnąć + witaminy jeśli chodzi o bcaa to wg.
mnie to jest tylko uzupelnienie cyklu jak masz pełno kasy, i stać cie na wszystko, a jeśli chodzi o takie tam treningi amatorskie i wogole amatorów jakimi my wszyscy jestesmy(a przynajmnie ja) to dobry gainer po treningu wystarcza, poco wtedy kupywac bcaa za 80zl(chyba ze ewentualnie robisz redukcje)podobnie tauryna masz carbo tam tez zawiera ono je.
Pozdro

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2016, 13:21 »
Oj niedoceniasz ważnego suplementu jakim jest bcaa jest to jeden z najpopularniejszych antykatabolikow a katabolizm to najbardziej nieporzadane zjawisko w kulturystyce

xXxrocenaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2016, 13:24 »
archi75 jak sie ma kasę to mozna łykać ale jak sie kombinuje, zeby ustukac na jakiś cykl to szkoda wydawać jej na bcaa jak sie ma bialko i dobrze sie odzywia

geoloscompans_Gajewski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2016, 13:28 »
doceniam bcaa, ale jak masz dobrego gainera bezpośrednio po treningu, to bcaa tylko przed treningiem, ja tak wlassnie biore, ale jak juz pisałem jeśli ktoś chce kupić bcaa kosztem np.
bialka, badz witamin czy gainera po treningu to to sie mija z celem.
uważam ze bcaa czy np.
glutamina są wazne, ale są dodatkiem do tych rzeczy które wymienilem, przynajmniej takie jest moje zdanie, bo jak ja bym mial wydac kasę na albo bialko albo bcaa i musial bym sie zdecydować na coś to chyba lepiej bialko

Nilda_XVS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2016, 13:29 »
LukasKarkola dobrze mówi i ja bym zrobił tak samo i niestety jak bede coś brał to tak bede musial zrobić bo trza sie z kasa liczyć

marlenaPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2016, 13:43 »
archi75 wyraźnie napisal, ze moze dokupić i BCAA i wolno wchłanialne bialko.
jeżeli kolega bedzie mial dość kasy na odzywki to w pelni popieram archi75a.
jeżeli fundusze są ograniczone, to faktycznie przedkładam dobre bialko nad BCAA.
Dobre bialeczko juz BCAA ma w swoim skladzie.

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2016, 13:45 »
oczywiście ze uzupelnienie diety gainerem i bialkiem jest ważniejsze ale w pierwszym poscie który rozpoczol ten watek jest wyraźnie napisane ze chłopak przestrzega diety czyli rozumiem ze niepotrzebuje uzupełniać tego gainerem i bialkiem cena zestawu o jakim on pisze to 250zl no w takim ukladzie chyba zgodzicie sie ze bedzie tu miejsce na bcaa

Spahn1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2016, 13:57 »
skoro przestrzega diety to zamiast BCAA proponuje glute bo poza dzilaniem antykatabolicznym ma także dizalanie anaboliczne - wynik prosty Gluta jest lepsza <- ale to moje skromne zdanie....

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2016, 14:06 »
czy możesz to poprzeć czymś wiecej ? moim zdaniem tych suplementów wogole niemozna porównać dlatego pytam

Sasha1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Cos na drugi cykl (masa)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 20, 2016, 14:13 »
A ja bym nie robił juz cyklu na mono tylko połączyłbym mono+cp.teraz taki dostęp produktów kreatynowych na rynku ze mozna zrobić multum cyklow...i nie są strasznie drogie wiadomo ze mono wychodzi prawie za darmo...Do tego bialko i carbo i starczy...zawodowcami nie jesteśmy jak to powiedział lukasz

Tags: