Autor Wątek: Prosze o rade  (Przeczytany 2262 razy)

Graceee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o rade
« dnia: Listopad 24, 2016, 11:27 »
Witam,

Pewnie troche mnie juz znacie tutaj z forum, gdyż troche sie udzielam, mam do Was zapytanie co do brania odzywek.

Mam 18 lat, 181 cm, 67 kg i staż 7 miesiecy, w tym około 1 miesiąca dieta Jestem z natury szczupły i ciezko mi przytyc, choć przez ten czas przytyłem około 6 kg. Nie wiem czy juz zacząć brac odzywki (jakie?) czy narazie masować na diecie... Troche efekty widac, dlatego mam dylemat co zrobic, moze dopiero odzywki za rok ?

P.S Nie wstydzę sie wygladu, każdy z Was kiedyś taki byl.

Pozdrawiam.

tedekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Prosze o rade
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2016, 11:40 »
wg mnie możesz sobie kupić bialko juz, najlepiej ostrowie bo tania i dobra. optymalnie było ja łączyć z soja, bo tania i swietnie uzupelnia dietę o bialka roslinne, taka kombinacja zawsze bedzie lepsza niz tylko jedno źródło bialka, tymbardziej, ze założę sie ze bialka roślinne w Twojej diecie nie ma prawie wcale. Soje stosuj tak 3x po 10-15g dziennie, ostrowie tak po 40g 3-4razy dziennie

mogę tez polecić Ci aminokwasy BCAA. Inna sprawa to kreatyna. Jedni sadza ze warto ja brac w Twoim wieku i z Twoim stazem, inni ze nie. Ja uwazam, ze to Twoja decyzja, jak masz cierpliwość to ćwicz na sucho, a jak Ci brak cierpliwości to kup co napisałem wyzej (w takiej kolejnosci)

Cirldo-K

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o rade
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2016, 11:41 »
predyspozycje masz ale uważaj bo zauważyłem ze zaczyna odkaladac ci sie tluszcz na brzyszku wiec nie zwlekaj a dołącz w swoim treningu brzuszki..... ja mialem tak jak ty a teraz musze walczyc z brzuszkemmm
 pozdro

Graceee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o rade
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2016, 11:52 »
siłacz masz racje, zauważyłem tez to ze zaczyna mi sie robić troche tłuszczyku na brzuchu, dolna czesc i po bokach... hmm...no ale właśnie w tym problem ze ja robie codziennie w domu brzuszki, 3-5 serii po 1 powtórzeń Co robić ?

Cirldo-K

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o rade
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2016, 13:21 »
najlepszym rozwiazaniem dla ciebie bedzie Lawka skosna dobrze daje na dolne partie miesni brzucha

wiem bo sam robie.hehehhehe

Graceee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Prosze o rade
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2016, 18:16 »
Aha, ja robie w domu brzuszki bo na siłowni to jakoś nie zabardzo mi sie chce, (miedzy udam ia łydkami 9 stopni) coś poszperam na forum moze znajde coś w sam raz dla mnie

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Prosze o rade
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2016, 20:12 »
P.S Nie wstydzę sie wygladu, każdy z Was kiedyś taki byl.

i widze bardzo dobre podejscie ,na forum jest wielu fachowców każdy ci coś poradzi

mysli ze do tego co pisali koledzy mozna jeszcze dorzucić jakiegoś gainera

TedBruno

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
Prosze o rade
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2016, 07:48 »
a do tych brzuszkow to możesz jeszcze robić podciąganie kolan do klatki na drazku (dosyc trudne) a na skośne mięśnie to zrob albo ze sztanga (na karku) skręty albo z hantlami( stojac, tzrymanie w jednej ręce hantelek i prostowanie w stronę wolnej reki)
pozdro

Wisniews__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Prosze o rade
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2016, 10:31 »
najlepiej rob 6 Weidera:
-dobry sprawdzony trening na brzuch
-wiele pozytywnych opini
-robisz w domku

A co do supli kup gainera np. Mass XXL , bialko Ostrowi i kredka :D:D

Tags: