Autor Wątek: pytanko  (Przeczytany 2222 razy)

d0mb0dce

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pytanko
« dnia: Listopad 30, 2016, 18:47 »
witam mam pytanie mam 15 lat i 1 miesięcy ćwiczę od wrzesnie tego roku w bicu mam 33-33,5 waga kolo 73 czy mogę juz brac jakieś odzywki czy nie ? jak nie to od kiedy bede mugl ? a jak tak to jakie ? pozdrawiam

Theron_AR

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2016, 20:31 »
Skoro ćwiczysz tak krotko to nie widze sensu ponagac se odrzywkami, bo na samym poczatku masa i sila ida najszybciej.
Poczekaj z odrzywkami z pol roku i zainwestoj w dietę ktora możesz uzupełniać gainerem.

ABBIGAIVLEFF

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2016, 20:49 »
15 lat to taka dolna granica poniżej której sie nie bieżę moim zdaniem, masz zadatki na to zeby do czegoś dojsc dobra waga odpowiedni staż no ale wiek nie ten na suple, pomysl juz nawet nie w kategoriach tego co dadzą ci odzywki, ale co bedzie jak sięgniesz dziś po suple, nim dojdziesz do 19 będziesz jechał na sterydach !!! Zainwestuj w diete, profesjonalna siłkę (co miecha) a gwarantuje ze majac 4 letni staż dorobisz sie pięknej sylwetki.
A suple jak będziesz chciał zapodaj za 2 latka!!!

d0mb0dce

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2016, 21:14 »
jak profesjonlana siłkę co miecha ze mam chodzić do klubu ? ten rok ćwiczę u siebei a od wrzesnia 2006 chcesz isc do klubu:D

Turekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2016, 21:17 »
profesjonalna siłkę w sensie full osprzęt

ABBIGAIVLEFF

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2016, 21:47 »
chyba nie czaisz poprostu wnioskuje, ze ćwiczysz w piwnicy badz innym zrobionym przez siebie miejscu, jeśli tak to nie masz odpowiedniego sprzetu, który zapewni ci profesjonalna silka ćwicząc na prof.
siłce systematycznie co miesiąc odżywiając sie porzadnie.. powinnienes dojsc w przeciągu 4 lat do dobrej sylwetki !!

d0mb0dce

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2016, 22:42 »
no tak rozumiem ale to raz w miesiącu mam isc na ta profesjonalna siłkę czy caly czas tam ćwiczyć

xXxRadosławxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2016, 23:58 »
profesjonalna siłkę (co miecha)

To znaczy co miesiąc :D

Malpologicznie:

Masz Listopad - Grudzien - Styczen- Luty - Marzec

Listopad Silka - Grudzien Dom - styczeń Silka - Luty Dom - Marzec Silka...

Tags: