Kulturystyka i Fitness > Trening

Masa > rzezba kilka nie jasnosci

(1/6) > >>

EricaPL:
Mam pare wątpliwości na punkcie cwiczenia na masę a rzeźbę czy cwiczenie na masę to x seri po xx powtórzeń za każdym razem zwiększając ciężar o x KG a - trening na rzeźbę xxx powtórzeń lżejszym ciężarem jeśli to nie tak to prosze mnie zprecyzowac i rozwiać moje wątpliwości dziekuje.Ps: mawiają ze nie ma glupich pytań B) /

Sobiesław1977:
to ze zwiększasz obciazenie to sie nazywa progresjaStosuje sie to wszędzie lecz nie musiszW treningach masowych progresja to podstawa lecz niektórzy robią stalym ciężarem ich wyborRzezba to okres o wiekszej intensywności troche zwiększonych liczbie powtorzen, krótsze przerwy dieta itp itp

BennyCou:
robisz 4 razy treningna każdym treningu 6 cwiczen po 4 seriew seri po 15-2 powturzen, 3 sec przerwydobierasz taki ciężar by Ci sie udawało zrobić tyledo tego po treningu 30min aerobowi w inne 2 dni 45 min aerobowdo tego dietax (masa*2)/6i dziennie 6 posilkow, i w każdym posiłku x ww i x bialkado tego witaminy, o kawe pici powinno byc okps.
nie rozumiem tego co napisales, wiec Ci psize ogolnie...

EricaPL:
99677:date pon, 25 gru 2006 - 15:02:name BennyCou) ''(BennyCou @ pon, 25 gru 2006 - 15:02) snapback99677/snapback ''!robisz 4 razy treningna każdym treningu 6 cwiczen po 4 seriew seri po 15-2 powturzen, 3 sec przerwydobierasz taki ciężar by Ci sie udawało zrobić tyledo tego po treningu 30min aerobowi w inne 2 dni 45 min aerobowdo tego dietax (masa*2)/6i dziennie 6 posilkow, i w każdym posiłku x ww i x bialkado tego witaminy, o kawe pici powinno byc okps.
nie rozumiem tego co napisales, wiec Ci psize ogolnie...Slyszalem ze kawa nie dobrze w mojej sytuacji jesteś pewien ?

tjukk:
Kawa nie jest najlepsza, fakt pobudza, zwieksza ciśnienie ale po jakimś czasie drastycznie obniza i sie ma jeszcze mniejsze niz wczesniej.
Lepiej dobrze wypocząć dobra motywacja, kawa od czasu do czasu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej