Autor Wątek: Tluszczyk :)  (Przeczytany 3567 razy)

MakuBoan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Tluszczyk :)
« dnia: Grudzień 02, 2016, 17:37 »
Witam.

Jestem pierwszy raz na tym forum i jest to mój pierwsz post tudzież topić wiec prosze o wyrozumiałość .Zaczynam przygode z kulturystyka, moim marzeniem jest nabrać masy i miec po prostu mula jak to sie mówi .
chcąc przytyć należy sie 3mac diety .Niestety mam 15,5 latek wiec jestem na utrzymaniu rodzicow i wiadomo, nie mogę jeść co i kiedy chce.Jest obiad wiec nie mogę dla siebie zrobić czegoś innego gdy mamusia kochana (ktora pozdrawiam ) coś zrobila.Na odzywki mnie nie stać ponieważ nie mam stałego zrodla przypływu pieniazkow.
Drugi problem to taki, ze jestem niestety za pusty na naukowe artykuly które często sie spotyka o dietach w których są opisane jakieś gramy na kilogam, bialka, weglowodany.Ja nie wiem jaki posiłek zawiera np. weglowodany, jak liczyć kalorie itepe .A teraz napisze troszku o mojej posturze, ekhm..nie smiac sie.Wzrostu mam chyba z 1,74 i waze 50kg : jakoś nie wydaje mi sie abym był szczytem ale nie wyglądam najlepiej.Oczywiscie w moim przypadku tłuszczyku nie zaszkodzi, aa..i co najważniejsze mam taka przemianę materi ze jem a siedzę przed kompem dosłownie CALY DZIEN.Nie uprawiam jakoś sportu (Jak juz to tylko koszykowka ale i to zadko ) i nie tyje.Wiec chyba trudno bedzie tłuszczyk zrobic.Jednak moze mi coś doradzicie CO, KIEDY I JAK JESC! Moze jakieś miksturki abym złapał troszku tłuszczyku
I czy złapanie tego tluszczu bedzie mozliwe przy mojej przemianie materi.Nie dawajcie mi tutaj linkow do jakichś artukulow bo nic mi to nie da! napiszcie od siebie swoje uwagi.A moze macie jakieś inne uwagi na temat jakiejś diety,moze macie jakieś rady dla mnie Za wszystko bede bardzo wdzięczny i wogule

aa..i bardzo podoba mi sie atmosferka na tym forum
Wiec postanowielm tu napisać bo mam nadzieje ze mi pomozecie...

Pozdrawiam.

dekadifiebSayr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2016, 20:22 »
to ty masz na celu zdobycie czystej masy tluszczowej??

MakuBoan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2016, 20:37 »
to ty masz na celu zdobycie czystej masy tluszczowej??Czytajcie uważnie co napisałem : Zdobycie masy mięśniowej jest trudnym zadaniem, a przy mojej posturze NIE ZASZKODZI MI TROCHE TLUSZCZYKU! Nie chce byc grubasem! Chce po prostu zdobyc troche tluszczu ponieważ w moim przypadku on napewno nie zaszkodzi! :roll:

bubkowaty1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2016, 20:39 »
jak nie możesz jeść tego co ci napiszemy, to zapomnij.

dekadifiebSayr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2016, 21:47 »
Wiec chyba trudno bedzie tłuszczyk zrobic.Jednak moze mi coś doradzicie CO, KIEDY I JAK JESC! Moze jakieś miksturki  abym złapał troszku tłuszczyku  
nie zaznaczyłeś ze chodzi ci o masę mięśniową a z powyzszego fragmentu mozna wywnioskować ze marzysz o tluszczu

MakuBoan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2016, 22:07 »
Ludzie wy wogule 3tacie co ja pisze?
dekadifiebSayr NO WLASNIE, MI CHODZI O TLUSZCZYK! : Przeczytaj jeszcze wszystko od poczatku.

bubkowaty1986, ale sproboj napisać jakas dietkę na tłuszczyk
Moze akurat produkty nie beda skomplikowane i bede mógł sie jej 3mac.

Turpin_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2016, 22:20 »
Jeżeli chcesz sporzywac dużo tłuszczu to możliwe że tez byo schud3 s3ysza3es o takiej diecie Kwaoniewskiego.

kituniaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2016, 00:30 »
to jedz co ci matka przygotuje x4 :-) (jak dasz rade)
i może coś ci przybędzie w pasie..a jeśli tak bardzo ci zależy na tłuszczu to szamaj ile wlezie s3odyczy i bedzie ok..a do tego odpuoa sobie ćwiczenia to napewno obrooniesz w tłuszczyk :lol:
pozdro

Turpin_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2016, 06:15 »
jesteś jeszcze młody i dopiero rooniesz.Nie ma sensu przybierać w tym wieku tłuszczu puki sie rozwijasz.W pewnym okresie zatrzyma Ci sie wzrost i wtedy wszystko pujdzie na mase.A co do tłuszczu to nie powinno Ci na nim zależea.Bo przyjdzie jeszcze czas ze będziesz chciał sie go pozbyc.

VenturaPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Tluszczyk :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2016, 07:30 »
Nie wiem jak można chciea nabrać tłuszczu.
Sumo chcesz zostać czy co? Co ci z tego przyjdzie bo na pewno nie zdrowie, chyba że masz z 2% tłuszczu, bo to zamało.
Na twoim miejscu cieszy3bym sie z jej ma3ej ilości (bo chyba taką masz, wnioskuje), zastosuj dietkę na przyrost masy (przybedzie ci mięśni a i troche tłuszczyku rownierz). Z pewnooi1 będziesz lepiej wyglądał, a i nie będziesz miał później problemów z nadmiernym sade3kiem którego możliwe że będziesz chciał sie w przyszłooci pozbyć.
 8)

Tags: