Autor Wątek: Arnold - dla mnie to nadal ideal  (Przeczytany 7280 razy)

ada

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« dnia: Grudzień 05, 2016, 12:41 »
czesc witam wszystkich zainteresowanych miom postem o prosze o jak najwiecej wypowiedzi!!!

sprawa tyczy sie Arnolda...tzn nie wiem co Wy na ten temat myslicie ale dla mnie jest on niekwestionowanym mistrzem... nie wiem czemu (na pewno nie pod wpływem jego filmów bo te nie za bardzo lubie) ale uważam ze to co on osiągnął w czasie swoich najwiekszych trimfow wyprzedziło jego epoke... dziś moze nie mialby szans na zawodach z Ronnie'm (chodzi mi o porownanie obu w pelni formy) ale ja np uważam ze Arni wyglada lepiej.. no moze ma za male dolne partie brzuch troszke ale Coleman wyglada jak dziecko z etiopii co mu tak ten brzuch wystaje co pilke do kosza zeżarł czy co??!! albo uda ...no jak by z irackiego wiezienia uciekł gdzie go po tych nogach tłukli trzy miechy...rzezba Arnolda zdecydowanie bardziej mi sie podoba, a po drugie to wydaje mi sie ze Arnold używał znacznie mniej a przynajmniej gorszych(ze wzgledow technologicznych) odzywek...

co sadzicie o tym czy ktoś ma moze jakieś wiad., filmiki, zdj, linki o Arnim??
czekam na wasze opinie i pozdrawiam!!!

Kinguska1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2016, 12:57 »
Arni zapodawał kox od 16 lat wiec sie nie dziw ze taki urosl brał najwieksze dawki koxu z kulturystów z jego epoki.... zeby był w naszych czasach był by taki z niego Coleman 2 .. poprostu mial genetycznie ładne zakdowane mięśnie no i dużo koxu

ada

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:08 »
no każdy ma swoje zdanie na ten temat ale ja właśnie w roznych źródłach (nieoficjalnych oczywiście ) sprawdzałem i wydaje mi sie ze tego koksu to on tyle nie brał co Ty mowisz...
a po drugie to na pewno tak czy inaczej musial baaaaaaardzo ciezko pracować zeby takim sie stac!!!

Wulek1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:12 »
Jak patrze na Colemana to wydaje mi sie, ze zaraz ponownie ujze sniadanie (uda, brzuch), a Arnold mial owiele bardziej estetyczna sylwetke.

Barney1968

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:12 »
popieram zdanie Kinguska1967-a, nie jest mozliwe zeby wybyczył sie tak na diecie i treningu, nawet najlepiej obdarzony genetycznie organizm nie jest wstanie tak wygladac, są granice do których mięśnie rosna, a później to juz: musisz sięgnąć po kox,jesli chcesz byc wiekszy.
Brac brał napewno ale chodzi teraz o kwestie dawek ...

ada

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:35 »
a myslisz ze kto wiecej koksi Arnold czy coleman???

AdamppcPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:40 »
Arnold jest dla mnie krolem, a wg pisma FLEX mial najlepsza genetykę ze wszystkich kulturystow, oczywiście koksik tez zrobił swoje, ale wybaczam mu to, te jego czarno biale zdjecia normalnie mistrzostwo świata

brytan84

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:42 »
A ja wam powiem ze juz mnie wqr**** jak sie tak wszyscy podniecają tym Arnoldem i nie jest to spowodowane waszymi upodobaniami tylko każdy to powtarza nie majac swojego zdania, bo raptem tak sie jego osoba rozpowszechniła ze trafił do filmów itd i juz taki Arnold krol kulturystyki pffff...
Dla mnie jest dużo kulturystów przy których Arnold wysiada nawet w czasach jego kadencji.
Pozatym genetykę ma dobra ale dość szerokie biodra ,jeden biceps bardziej wypukły od drugiego, dol wogole nie tworzy charmoni z gora... o czymś to świadczy chyba nie...

ada

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:46 »
A mnie wqr*** jak ktoś czytaćc nie potrafii a pisać tak!!! patrz na mój piewszy post(nie lubie filmów z Arnoldem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) jest moze dobrze rozreklamowany ale chyba nie bez powodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! każdy mam swoje zdanie ty masz inne (do brytan84a) ja inne... a po drugie jak Cie zazdrosc zrzera to nie zwalaj na koks!!!!! założę sie ze tysiace mlodych osób chciałoby wyglądać tak jak Arni!!!! A co do AdamppcPola to ma racje ze tymi genami a brytan84 ty pocztytaj moze troche ROZNYCH wiarygodnych źródeł za nim coś napiszesz!!! bo z Twojej wypowiedzi wynika jedno - brak rzetelnej wiedzy i zwykla zazdrosc!!!

AdamppcPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:48 »
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/waizcgudl9b9vzdx.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/waizcg...udl9b9vzdx.html czy to nie jest ideal??

ada

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2016, 13:58 »
no ja oceniłem na 10!!

Kinguska1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2016, 14:02 »
Brac brał napewno ale chodzi teraz o kwestie dawek ... sam Arnold gdzieś tam sie wypowiadał ze brał szalone dawki bo nie było tak dobrego koxu jak teraz wiec tzreba było zjeść wiecej słabszego i koksic od 16 lat ; to każdy ejsli by sie przyłożył i mial genetycznie w miarę ladna budowę (estetyczna) by mógł osiągnąć to co Arnold..... zeby nie klata Arnolda to nic specjalnego by z niego nie było malutkie barki, nienadzwyczajne plecy, slabe nogi, slabe kaptury, tylko ręce i klatka na uwagę zasloguja a u Colemana ejsty wsyztsko swietne... wielkie bary, kaptury, ramiona, nogi, klata jedynie duży brzuch a zeby nie brzuch to był by ideałem kulturystyki

Hefnerr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2016, 14:02 »
niewątpliwie jeden z najlepszy reprezentantów starej szkoly . Co najważniejsze jego figura byla uestetyczna/u!A gdzie estetyka u Roniego?
każdy kto interesuje sie tym sportem nie ma chyba zadnych watpliwosci,ze zawodnicy występujący na scenie Mr.O są po nie jednym cyklu!

Dla mnie jest dużo kulturystów przy których Arnold wysiada nawet w czasach jego kadencji.  
Naprawde?Ale miedzy 7 a 75 nie przez przypadek zgarnął wszystkie tytuły Mr.O. pokonał m.in.:Franka Zane, Franco Columbo, Dave Drappera,Reg Parka i Sergio Olive. zresztą tez wyglądali doskonale.

AdamppcPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2016, 14:07 »
Oli pisz po Polsku

Tez możesz brac konskie dawki koksu i będziesz Arnoldem nie lols moderatorze

MicalengeloPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Arnold - dla mnie to nadal ideal
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2016, 14:12 »
A ja powiem tak ze kulturyści za czasów Arnolda konkurowali glownie o estetyke, a teraz konkurują o masę przy zachowaniu jako takiej estetyki.
Mi podobają sie Ci i Ci.

Tags: