Forum > Rozmowy o Wszystkim

Arnold - dla mnie to nadal ideal

(1/6) > >>

ada:
czesc witam wszystkich zainteresowanych miom postem o prosze o jak najwiecej wypowiedzi!!!

sprawa tyczy sie Arnolda...tzn nie wiem co Wy na ten temat myslicie ale dla mnie jest on niekwestionowanym mistrzem... nie wiem czemu (na pewno nie pod wpływem jego filmów bo te nie za bardzo lubie) ale uważam ze to co on osiągnął w czasie swoich najwiekszych trimfow wyprzedziło jego epoke... dziś moze nie mialby szans na zawodach z Ronnie'm (chodzi mi o porownanie obu w pelni formy) ale ja np uważam ze Arni wyglada lepiej.. no moze ma za male dolne partie brzuch troszke ale Coleman wyglada jak dziecko z etiopii co mu tak ten brzuch wystaje co pilke do kosza zeżarł czy co??!! albo uda ...no jak by z irackiego wiezienia uciekł gdzie go po tych nogach tłukli trzy miechy...rzezba Arnolda zdecydowanie bardziej mi sie podoba, a po drugie to wydaje mi sie ze Arnold używał znacznie mniej a przynajmniej gorszych(ze wzgledow technologicznych) odzywek...

co sadzicie o tym czy ktoś ma moze jakieś wiad., filmiki, zdj, linki o Arnim??
czekam na wasze opinie i pozdrawiam!!!

Kinguska1967:
Arni zapodawał kox od 16 lat wiec sie nie dziw ze taki urosl brał najwieksze dawki koxu z kulturystów z jego epoki.... zeby był w naszych czasach był by taki z niego Coleman 2 .. poprostu mial genetycznie ładne zakdowane mięśnie no i dużo koxu

ada:
no każdy ma swoje zdanie na ten temat ale ja właśnie w roznych źródłach (nieoficjalnych oczywiście ) sprawdzałem i wydaje mi sie ze tego koksu to on tyle nie brał co Ty mowisz...
a po drugie to na pewno tak czy inaczej musial baaaaaaardzo ciezko pracować zeby takim sie stac!!!

Wulek1990:
Jak patrze na Colemana to wydaje mi sie, ze zaraz ponownie ujze sniadanie (uda, brzuch), a Arnold mial owiele bardziej estetyczna sylwetke.

Barney1968:
popieram zdanie Kinguska1967-a, nie jest mozliwe zeby wybyczył sie tak na diecie i treningu, nawet najlepiej obdarzony genetycznie organizm nie jest wstanie tak wygladac, są granice do których mięśnie rosna, a później to juz: musisz sięgnąć po kox,jesli chcesz byc wiekszy.
Brac brał napewno ale chodzi teraz o kwestie dawek ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej