Autor Wątek: Bol przedramienia wzdlusz kosci  (Przeczytany 4787 razy)

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« dnia: Grudzień 06, 2016, 11:00 »
Co mogę zrobić z tym!! pomocy mam to juz 2 miesiące smarowałem maścią naproxen troche pomogło ale bol niezniknol,glukozamina moze pomorze??wiem ze to na stawy ale niewiem juz co robić z tym,jak byłem u lekarza kazał mi z miejszymi cienzarami ćwiczyć albo wogole niecwiczyc wienc poracie mi co i jak,a teraz sobie suple kupiłem jestem w trackie spożywania wienc jaka kolwiek przerwa odpada,Pomocy!!

kicilasa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2016, 11:04 »
często taki problem tworzy sie od robienia bicepsa sztanga prosta.
jeśli akurat to robiles, to najpierw zrob sobie przerwe, a potem zastąp to cwiczenie np.
hantlami.

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2016, 11:13 »
doskonale otym wiem ze jak sie robi biceps sztanga to przedramię pracuje i najbardziej natym cwiczeniu mozna ta kontuzje miec ja juz nierobie sztanga bicepsu z 2 miechy nierobie robie tylko 3 razy 7,tak to wogole

kicilasa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:37 »
Moi znajomi i ja również stosowaliśmy masci przeciwbolowe, a z doswiadczenia wiem, ze przerwa w treningach jest konieczna by bol zniknal.
Dlatego prawdopodobnie najlepiej bedzie, jeśli na jakiś czas odstawisz zelastwo...

TammyPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:44 »
mialem to samo, fatalna sprawa bo sile mialem zeby ćwiczyć ale bol przeszkadzal, zrob sobie przerwe nie ma innej rady

Fajardo-Club

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:46 »
Jakie suple jesz jeśli mogę wiedziec? pozatym jeśli bol jest naprawdę uporczywy a Ty nie chcesz przerywać to po prostu skup sie na 2 tygodnie na cwiczeniach niewymagajacych pracy przedramienia tj.
nogi, rozpietki na butterfly itd.
maścią smaruj sie regularine, bo lecza tez stan zapalny a nie tylko dzislaja przeciwbulowo!

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:11 »
suple mam kreatynę bialko i aminokwasy BCAA,takze narazie przerwy niemoge robić masc dalej bende smarował tak za purtorej miesiąca zrobie przerwe

xXxLoraxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:18 »
taki wiek i taki staż a ty juz krete ladujesz :blink: /

Fajardo-Club

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:21 »
Wacek chciałbym Ci przypomniec, ze na tym forum byli również tacy, którzy każdemu radzili kupić X-Panda A skoro kolega w takim wieku i stażu sie zdecydował to sie to poprostu na nim zemści w przyszlosci!

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:22 »
co mi sie moze stać co??

natish

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:23 »
YFiona ja bym na Twoim miejscu wybrał sie do lekarza z tym bolem, moze to byc spowodowane przeciazeniami.
Wybierz sie do lekarza i zobacz co Ci powie /

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:30 »
o odezwał sie doswiadczony wacek który staż ma 3 miechy ,ja napisałem posta o bol przedramienia a nie jakie suple stosuje wienc wiecie,a qubus jakbys sie nieskapl nic niemowiles jak założyłem temat jak dawkować

Fajardo-Club

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:30 »
jarek jakbys sie nie "skapl" to swoja uwagę kierowałem do Wacka, nie do Ciebie, jeśli juz kupiłeś i bierzesz w tym wieku to twój problem i ty będziesz tego zalował... Pozatym nie staż sie liczy a wiedza, ktora wacek ma dużo dużo wiekszą niż Ty...

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:40 »
to nie są koksy zeby mi coś sie mogło stac,a wiedza bo ja niemam nic lepszego do roboty tylko całymi dniami czytać o kulurystyce,ale powiedz mi tylko co moze mi sie stać czekam na odpowiedz ,temat jak umiesz czytać jest o bólu przedramienia a nie o moich supłach i co mi sie moze stac: chciałem sie poradzić kogoś a niezeby ktoś mi pier.... ze mi sie coś po kreatynie w przyszłości stanie

MacvitiePL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:51 »
jarek jaka ta kreatynę masz??Po pierwsze to jest chemi i w mniejszym czy wiekszym stopniu szkodzi organizmowiPo drugie kreatyna to najmocniejszy supeł i należy brac go z glowa i w odpowiedniej kolejnosciPo trzecie z cyklu na cykl jej dzialenie spada wiec nie należy brac jej tak wczesniejPo czwarte skup sie na treningu i na diecie a kreatyna nie bedzie potrzebna sprzedaj ta kreatynę i kup sobie carbo gainera lub bialko w zależności w czym masz brakiSam zacznę stosować kreatynę za jakieś 2 tygodnie jest to mój pierwszy cykl i troche mam wątpliwości do tego czy to zacząć czy jeszcze troche poczekacQubus zna sie troche na tym i ma racjeNapisz jaka kreatynę masz

Tags: