Autor Wątek: Bol przedramienia wzdlusz kosci  (Przeczytany 4790 razy)

bartass

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:57 »
Doradziłem jarkowi wszystko co ma brać a nie pisał mi że ma staż taki mały, oprócz krety ma również białko, oraz diete, bo prawda jest taka że na samej diecie to mozna tylko nastawić organizm do anabolizmu poprzez przemiany aminokwasów nap łączą się do (dwupeptydu, tripeptydu, od 11 do 1 jest to polipeptyd a pow 1 to białko) lub do redukcji tkanki tłuszczowej poprzez cykl cAMP(3.5 adenozynomonofosforan) który powstaje poprzez oderwanie 1 reszty fosforanowej z ATP który następnie przekształca się do ADP adenozynodwufosforan, a cAMP korzysta z tkanki żółtej oraz podkrada tkankę brunatną i następuje termogenaza organizmu.
A po za tym jeśli odżywki mialy by mieć negatywny wpływ to nie przeszły by przez testy laboratoryjne i nie dostałyby certyfikatow, i najeżdżacie chłopaka że sie za kreatynę łapie są inni hardcorowcy co ładują na starcie teścia czy metke, a to bardziej szkodliwe, nie prawda chłopaki ?? a co do mocy kreatyny to nie jest to najmocniejszy suplement chyba nie śledzicie rynku teraz wyszły nowe produkty np.
Produxt X czy też storm i shock therapy, lub green buldge.
Jakby nie było supli to w tym sporcie był by szary świat.
Pozdro

Fajardo-Club

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:59 »
Kisiel... on ma 15 lat i staż 4 miesiace...

Bruce1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2016, 13:59 »
A możecie powiedzieć czego to jest bol...ja mam to samo.Mam wrazenie jakby mnie kość bolała ale to chyba nie jest mozliwe :blink: w postach powyżej wyczytałem ze należało by przestać ćwiczyć na jakiś czas...a jest jakas inna możliwość zeby przestało bolec pomimo treningu...poki co starm sie zyc z tym bólem ale nie jest to wskazane na dluzsza metę

JANNA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 06, 2016, 14:02 »
wszystko ci pisze wyzej, jak ćwiczysz bicepsaż sztanga prostaż zmień na lamana, a najlepiej odpocznij jeszcze od treningu.

Gregor1983

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2016, 14:07 »
Ja jak zaczynałem ćwiczyć tez mialem takie problemy w przedramieniem.
Jednak bol nie był az tak straszny, zebym obawiał sie o zdrowie wiec ćwiczyłem caly czas nieraz bardzo przy tym cierpićlem ale po jakimś czasie wszystko przeszlo, później jakiś miesiąc po tym znowu zaczęło bolec ( w tej samej ręce ). poradziłem sie nauczyciela w-f', który kiedyś podnosił ciężary i mowil, ze przedramię ma to do siebie, ze niektórych boli ale to nic groznego

Bruce1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 06, 2016, 14:16 »
właśnie chodzi o te ze na pocztaku jak ćwiczyłem na prostej zacząłem odczuwać ten bol.Jednakze z czasem przeszlo.Niedawno zakupiłem sztangę gieta i jak ćwiczę za jej pomocą to dopiero pozanaje na nowo znaczenia slowa "bol"...wszyscy którzy odemnie ćwiczą mówili mi ze na giętej czy lamanej sztandze nie powinno nic sie dziać ponieważ jest neutralne ulozenie dloni...Nie chce rezygnować z giętej sztangi bo pewnie jak sami wiecie na niej dopiero mozna odczuc trening bicha //:-D :-D /

JANNA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Bol przedramienia wzdlusz kosci
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2016, 14:55 »
jak boli sie nie cwiczysz, jak sie ćwiczy to ma nic nie bolec

Tags: