Autor Wątek: Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd  (Przeczytany 5313 razy)

BITEBYK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2016, 15:54 »
kristoff1982 zdziwisz sie. zobaczysz w pt u mnie rozstepy na nogach zauważyłem je 2 dni po treningu. wiec powoli nie wychodizly bo jest ich troche ; bcaa + g premium nutrition
chodzi ci o te bcaa + g power ze sports one?

kristoff1982

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2016, 16:09 »
poprawka %) masz racje
odstaw te tabletki co ci sprzedalem to nie będziesz mial rostepow %)

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2016, 16:13 »
w końcu po dwuch tygodniach są efekty w sile jak narazie jest fajnie byle tak dalej

DOODS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2016, 16:22 »
hickscrxMu a możesz to dokładniej opisac?? jak pompa na treningu itd.
:D

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 08, 2016, 16:46 »
wiec na treningu potrafię zrobić kilka powtórzeń wiecej albo dorzucić sobie kilka kg oczywiście ilość zalezy od cwiczenia i dzisiaj dokupiłem sobie 4 nakłady 2 kilowe i tak jakoś naszła mnie chec zeby je przetestowac. Po zalozeniu ciężaru z którym mnialem ostatnio problemy teraz poszed znakomicie wiecej puzniej na maksa sprawdzę dopiero na końcu cyklu
jeszcze jedno po treningu mięśnie są fajnie napompowane, az nawet ostatnio mama zwrucila uwagę

DOODS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 08, 2016, 16:49 »
jakieś nowe relacje hickscrxMu :D:D:D ???? czekamy na relacje

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:03 »
zapasy na wyczerpaniu a efekty takie srednie jeszcze kilka dni i sie wszystko okaze zauważyłem wzrost wagi o 1 kg troche mało ale energia ktora rozpiera jest zajebis... krzepa idzie
przez swieta troche mi nie wychodziło z regularnością brania i cwiczenia bo ciagle mnie w domu nie było

BITEBYK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:06 »
pewnie dieta tez wymagała poprawek?

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:06 »
jakiś poprawek tez napewno ale problem lezy gdzie indziej bo zadko bywam w domu i nawet nie ma sposobu zeby ta dietę dobrze utrzymać i zjeść wszystko co sie powinno często bywało tak ze jadlem tylko sniadanie i kolacje poprawnie a reszta to jedzenie jakieś przypadkowe z barow wybrałem sobie poprostu zły okres na odzywki bo jestem w ciągłym biegu

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:22 »
mam pytanko bo zauważyłem dziwna zecz za każdym razem jak przykładowo niosę szafke, worek z przodu to biceps jest caly czas w napieciu i tak jest z innymi mięśniami to po postawieniu tego przedmioto mam straszne skurcze danej parti mięśniowej i trzez chwile musze trzymać caly czas rękę prosto bo jak tylko lekko zegne to lapie skurcz i nie mogę wyprostowac, a nigdy wczesniej sie z takim problemem nie spotkałem od czego to moze byc i czy jest na to jakiś sposob zeby sie tego pozbyć bo strasznie utrudnia to zycie.
Tyle, ze po treningu czegoś takiego nie ma tylko wtedy gdy miesien jest napiety przez caly czas np prze 3 min nie przerwanie straszny bul możecie to pomóżcie walcie jak macie jakieś pomysły każdy przetestuje bo to glupie uczucie

BITEBYK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:27 »
miesien jets w ciągłym napieciu jets to skurcz izometrczny (jak dobrze pamiętam ) czyli bic przez caly czas pracuje czyli ma pawo bolec :D to jakbys zrobił ciezaka serie na bicka

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:52 »
ale czemu nigdy czegoś takiego nie było a teraz nawet przy wmniare lekkich zeczach

hickscrxMu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 31
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 08, 2016, 17:56 »
no to jednak wyszlo tak ze na jeszcze kilka dni mi zostalo, wszystkied dokładne dane dam za tydzień w poniedzialek a teraz mogę powiedzieć ze następny pewny kg przyszedł ogulem mam 2 kg wiecej

KOKS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Xtreme no2, xtreme pro amino 2000, noz supercharged, itd
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 08, 2016, 19:20 »
Widze, ze kuracja juz zakonczona, a tu nie ma pełnej relacji hickscrxMu do roboty spisuj postępy i wpisz bo temat jest jakiś niedomnkiety przez to.

Tags: