Autor Wątek: cykl,co jak brac  (Przeczytany 2719 razy)

latoswroclaw-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
cykl,co jak brac
« dnia: Grudzień 11, 2016, 15:06 »
Od przyszłego tygodnia planuje zacząć cykl na mocno+CP+tauryna+carbo , CP w dni treningowe a mono w dni nietreningowe (chyba tak bedzie najlepiej) . Nie wiem jak brac pozostałe suple,tzn o jakich porach.
Czy mógłby mi ktoś to opisać ?

Tzjebek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2016, 15:36 »
Mono rano 3 minut przed treningiem Cp 3 minut przed terningiem i mono po treningu Carbo nie wiem zaczekaj na kogoś kto wie //:-D :-D /

Andre_Bad

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2016, 15:38 »
Widze ze masz to samo co ja //:-D :-D Ja bede brał CP+CARBO przed treningiem MONO+CARBO po treningu Mysle aby dokupić sobie jeszcze L-Glutamine /Ile cie wyszedl w PLN'ach caly cykl i na ile ci to starczy?

Damian68

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2016, 16:01 »
taurynę możesz na czzo przed sniadaniem przed treningielm po trenngiu wybór do ciebiecp przed sesja, po niej mono i 6 carbocarbo to wegle wiec resztę dawkujesz wg brakow w posilkach

latoswroclaw-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2016, 16:44 »
Cykl mi wyszedl na 16 PLN liczę w tym bialko,carbo,CP,tauryne ,a nie liczę Mono -bo tej mi zostało z tamtego cyklu //:-D :-D /I mam jeszcze pytanie , na ile lepsze jest branie CP przed treningiem od brania na czczo rano przed sniadaniem.Pytam bo treningi chce miec ok godziny 11 rano.
Zrobie chyba tak ze bede brał w dni treningowe tylko CP , na czczo przed sniadaniem i potem po treningu,a w dni nietreningowe tylko mono.Moglo by byc ? Czy moze lepsze by było rozwiazanie ze CP(rano)+mono(po treningu) w DT a w dni nietreningowe CP 1 dawka.Tauryne bede brał przed treningiem i zaraz po.Carbo tez zaraz po treningu,z dodatkiem glukozy.

Venus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2016, 16:49 »
ja bym walił CP przed treningiem - glownie dlatego, ze masz wieksza pompe, wiecej ciśniesz bo jesteś pobudzony do wysiłku a po treningu mono

xXxVampiriaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2016, 17:52 »
taurynę w zależności jakie dawko będziesz walil.. rozplanuj na 2-3 razy... od 2-3/4 gram w zależności od stażu wieku i wysilku.CP rano na czczo i przed treningiem w zależności od pory cw.
Mono po treningu z dextroza...Nie mieszaj Carbo z dextroza/glukoza... blad..Mozesz w DNT rano CP a w podobnej porze co trening mono ale starając sie na pusty bebech z glukoza....Tauryne rano po treningu lub jeszcze przed ale to mowie zalezy jaka taurna jaka dawka i staz.

latoswroclaw-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:08 »
Chyba mi nie starczy krety na takie dawkowanie , czy jakbym brał w ten sposob DT : rano CP i po treningu CP a w DNT: rano mono i popołudniu mono to by było zle ? Czemu nie mieszac carbo z glukoza...? Bo musze sie przyznać ,ze czasem zdarza mi sie tak robić ...

Venus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2016, 19:36 »
raczej mozesz, ja nie wiem czemu carbo nie mieszac z glukoza przeciez to i to, to są wegle

xXxVampiriaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2016, 20:27 »
lepiej bierz codziennie Cp i mono osobiście nie polecam takiego przerywanego dawkowania zwłaszcza jeśli nie jesteś w tych cyklach wprawiony...tj.
szkoda marnować suple jeśli w takim stażu mogą dac najlepsze wyniki...Co do mieszania carbo i glukozy... jestem przeciwnikiem mieszania paru mieszanek tego samego rodzaju.

latoswroclaw-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
cykl,co jak brac
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2016, 11:11 »
idąc za Towimi radami conan , bede brał CD i mono codziennie,tylko ze po 1 dawce tego i tego na dzien... I nie wiem jak to teraz zorganizowac.
Czy w DT mono rano po przebudzeniu , a CP przed treningiem czy po treningu ? (czy moze lepiej CP jeść rano a mono po treningu?) W dzien treningowy bede zażywał tak jak napisałeś - CP rano , a w porze treningu mono.

Tags: