Autor Wątek: Bialko serwatkowe z mleczarni ?  (Przeczytany 3112 razy)

akancelarv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« dnia: Grudzień 12, 2016, 10:37 »
Czy ktoś stosował bialko serwatkowe wyprodukowane w zak3adach mleczarskich i jak wypada w porownaniu z odżywkami firmowymi?

Rosman1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2016, 15:28 »
to nie baialko serwatkowe tylko serwatka 13-18% bialka, 40-60% laktozy, restza tluszcze

na rteszte sam sobie odpowiedz.

najtańsze bialko to ovopol

akancelarv

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2016, 15:42 »
Dzieki za odpowiedY , to wyjaśnić cene.

chyn_DimuE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2016, 16:03 »
Tak jak Rosman1985 napisał - to nie jest bialko serwatkowe.

Bialko z mleczarni jest niepotrzebne w budowaniu masy- jest to zły produkt zaweirajacy składniki nieprzydatne. Tak jak np. laktoza.
Ale są bialka używane np. w masarni które są nawet dobre do uzupelnienia diety.

Ale staraj sie czerpać składniki z naturalnego zrodla lub ewentualnie odzywki bialka serwatkowego wysokiej jakosci.

Utosiek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2016, 17:32 »
Białko serwatkowe to najgorsza rzecz o jakiej slysza3em.Mialem mo?liwooa stycznooci z tym badziewiem i one spowoduje tylko częstsze chodzenie do kibelka i nic wiecej.
:D

BELIAS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2016, 17:43 »
UtosiekBiałko serwatkowe to najgorsza rzecz o jakiej slysza3em.Mialem mo?liwooa stycznooci z tym badziewiem i one spowoduje tylko częstsze chodzenie do kibelka i nic wiecej. :D

Ciekawa teoria!! A ja powiem że bialko serwatkowe to najlepsza rzecz :D - jeśli chodzi o serwatke z mleczarni to faktycznie jest to syf. Jak sk1czy sie mój cyrk z maturami (Opole :evil: ) to umieszczę tu swoj artykuł na tema domniemanego białka serwatkowego!! Mam nadzieje że już wtedy nie bedzie pytań na forze, kiedyś zrobiłem podobny artykuł na k.. i sie uspokoili troszke. Pozdrawiam

chyn_DimuE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2016, 21:54 »
Bialko serwatkowe rulez' :!: :-)

Trzeba było nie paplac ze sie miało pytania wczesniej to moze by nie było tego cyrku

snodgras

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2016, 21:55 »
Tyle tylko, że to właśnie ovoalbumina ma aminogram najbli?szy ludzkiemu i to wa3onie to bialko wiedzie prym.
Co sie dzieje z jajkiem, kiedy wystawimy je na odpowiednią temperaturę dodatnią i potrzymamy tak ok. 20-3 dniż Powstanie ?ywy organizm - kurczak - i to już świadczy o bogactwie składnikow zawartch w ovoalbuminie.
Białko serwatkowe... fakt, jest dobre, wchłania sie w ciągu ok. 3 minut, ma wysokie BV, ale w ustroju pozostaje do max. 3 godzin. Wniosek - na noc kompletnie do bani.
A ovoalbumina... wchłania sie dlużej, stopniowo uwalniając aminki do ustroju i tamże siedzi nawet do 6-7 godzin :-)
Minusem są potwornie omierdzace b1ki :-) ale... ja wole :-)

Utosiek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2016, 22:01 »
BELIAS moze i masz racje ale właśni mi chodziło o te bialko z mleczarni one jest do niczego a ogulnie do białka serwatkowego nic nie mam nawet tego niegdy nie brałem wiec nie wiem jak dziala ale wiem jedno ze bialko z mleczarni do szkoda kasy.
:-)

latoswroclaw-5

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 12, 2016, 22:03 »
sory ze troche odkopuje ten temat z dołu ale jestem nowy wiec chciałem napisać ze stosowałem ta serwatke bialkowa z mleczarni i praktycznie nic mi to nie dało ; tylko starzy pieprzyli ze świństwo zżeram i mieli racje :lol:

snodgras

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2016, 23:34 »
Mieli racje.
Nie inaczej

mczarskiJessop

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Bialko serwatkowe z mleczarni ?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2016, 09:11 »
Kompletnie nie opłacalny zakup
Wady :
-> znikome przybytki siły
-> brak dużych przyrostów masy
Zalety :
-> Niska cena
-> Zawsze coś da
Z doowiadczenia kumpli to wiem 8)

Tags: