Autor Wątek: .: co polecacie? (kreta, gainer):.  (Przeczytany 4757 razy)

IyvettexxI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
.: co polecacie? (kreta, gainer):.
« dnia: Grudzień 14, 2016, 11:18 »
Witam.
Mam nastepujace pytanie. Jestem obecnie za granica, w Irlandii. Mam zamiar kupić kreatynę i jakiś gainer. chciałem pierwotnie kupić fajny zestawik na allegro - kreta+dekstroza + gainer mass xxl - firmy trec, ale okazało sie, ze za przesyłkę tutaj zapłacę sporo, wiec zrezygnowalem. W Dublinie jest kilka sklepów z suplementami, ale na polkach stoi tego tyle, ze...sie pogubilem. najchętniej kupiłbym to, co chciałem zamówić w Polsce, ale - poprawcie mnie jeśli sie mylę - TREC, to firma polska, wiec raczej jej produktów tu nie kupie. Prosze o pomoc - suplementy jakich firm są godne polecenia - jakiej firmy kreatynę najlepiej kupic, jakiej firmy dekstrozę i jakiej firmy gainer. 2 lata temu brałem Crea Mass - Hitec'a. Generalnie HITEC to chyba dobra firmaż Chce wejsc do sklepu i nie zwariować od natłoku nazw i różnorodności firm. Ktora krete warto kupic...jaka dekstroze...jaki gainer..Pozdrawiam.

gierosimini1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
.: co polecacie? (kreta, gainer):.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2016, 11:41 »
Trudno dac konkretna odpowiedz, no bo kto moze wiedziec, co znajduje sie na polkach w sklepie w Dublinie.
Pisales, ze kiedyś brałeś CreaMass, a wiec moze warto sięgnąć po lepsza formę krety, niz mono, np.
jablczan kreatyny (Tricreatine Malate). Z gainerem jest taka sprawa, ze zalezy jak szybko łapiesz masę tluszczowa.
jeżeli masz tendencje do tycia, to zastanów sie nad tzw. bulkami , czyli odzywkami o rownym stosunku węglowodanów do bialka.
jeżeli natomiast należysz do hardgainerow , czyli osób które trudno tyja, zdecyduj sie na gainery np.
firmy Universal, Ultimate Nutrition, SAN, Prolab, Nutrabolic (powinny byc w tym sklepiku, bo to zachodnie firmy)

juan

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
.: co polecacie? (kreta, gainer):.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2016, 12:32 »
Zawsze możesz sobie pomoc cena.
Tzn wybrać coś np ze srodkowej polki cenowej.
Warto tez patrzeć na sklad.

adaskoPe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
.: co polecacie? (kreta, gainer):.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2016, 16:48 »
CO DO KRETY TO CI NIE PORADZE, ANI GAINERA BO NIE WIEM CO SIE W IRLADNII SPRZEDAJE ALE DAM CI CENNA uwagę CO DO DEXTROZY!!!

CZYTAJ UWAZNIE!!!

DEXTROZE BIERZ NAJTANSZA JAK JUZ CHCESZ JA BRAC!!! TO ZWYKLA GLUKOZA POD STARA NAZWA!!! sprawdź TEZ CENY W APTECE ALE PYTAJ O GLUKOZE!!!

Nie wiem jak w Irlandii, ale jak ja pytałem u nas w aptece to wychodziło mi dokładnie to samo, tyle ze wybrałem ta ze sklepu z odzywkami bo mialem ja w plastikowej puszce, a w aptece byla luzem na wage.

ALE TO I TAK TA SAMA STARA DEXTROZA, CZY PO NOWEMU GLUKOZA!!! TU NIKT NIC NOWEGO NIE WYMYSLI!!!

Tags: