Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy

(1/3) > >>

Latia1995:
Witam.
chciałbym sobie napisać rozpiskę brania suplementów na przyszly sezon (od wrzesnia). A teraz kilka slow o mnie: wzrost: 18 cm, waga ok 83 kg, staż 1 miesiecy, do tej pory brałem monohydrat (OLIMP CREATINE MONOHYDRATE 1 - 2 kap.), Mass XXL (2 kg), Magnum (4 kg), teraz biorę gainera firmy Hi-tec (2,5 kg), Carbo Treca (2 kg), taurynę OLIMPA (15 kap.) orazNYTRIC firmy EFX (na pompe /). Do wrzsnia nie bede juz nic kupować bo na wakacje wyjeżdżam za granice i niestety nie bede mógł ćwiczyć //:-( :-( /!!!No i teraz mam kilka pytan:1.
Czy monohydrat OLIMP MONOHYDRATE MEGACAPS jest dobra kretaż2.
Ta kreatyna starczyć mi bedzie do 1 grudnia, a potem ile mam zrobić przerwy (1 miesiąc a moze 3)??3.
Czy nastepna krete mam brac znów monohydrat czy jablczan a moze cytrynian?4 Czym rozni sie jablczan od cytrynianaż5.
Jakiej firmy jablczan lub cytrynian polecacie, bo mi ogólnie pasuje OLIMP ( na tej krecie co brałem to 15 kg na klatę przyszlo, 3 cm w lapie i 5 kg masy //:-D :-D /, a po 2 tygodniach z klaty spadło zaledwie 5 kg, z lapy 1 cm a z masy nic, ale mysle ze to dlatego bo cieplo zaczęło sie wtedy robić i dlatego spadki sa)6.
Ile powinno sie miec cykli na mono i na np.
jablczanie zeby mozna było brac stackaż?/7.
Jakie inne suplementy brac na masę (oczywiscie) prócz gainerow i bialka /Z gory dzieki za odpowiedzi!!!

Latia1995:
pewnie mój post jest troche zbyt obszernie napisany i dlatego wszyscy go omijają nawet nie czytając go /:D:D ale mam nadieje, ze komuś sie bedzie chciało przeczytać moja lekturke /:D

maarilPL:
1.
jeżeli chodzi o mono to Vitalmax ! - bardzo zachwalany produkt 2.
przerwa po cyklu przynajmniej 6tyg czyli tyle ile trwa cykl ale jak zrobisz wiecej przerwy to nawet lepiej bedzie 3.
wedle uznania 4.
nie wiem 5.
jeżeli chodzi o jablczan to zdecydowanie Cell Pump Biogenix' a 6.
czytaj punkt 37.
porzadna dieta

Latia1995:
Wielkie dzieki maarilPL, właśnie na to czekalem.
Mono olimpa wzielem dlatego bo jest tanie a na pierwszym cyklu (ok.
po 7 miesiącach cwiczenia) jak waliłem 8 kg na klatę to poszło do gory az o 15 kg a spadło później 5 wiec 1 do gory w lapie 1,5 - 2 cm do gory (mozliwe ze dlatego bo mialem mala lapke) i 4 kg masy /. A chciałem jak najdłużej na mono pojechać zeby za szybko na stacki sie nie przezucac PROSZE jeszcze o odpowiedz na pytania innych uzytkownikow, zwlszcza na te pytania, na które maarilPL nie odpowiedzial.PS maarilPL o jaka krete vitalmaxa ci chodzilo??? Bo przeglądam produkty tej firmy i ma bardzo duży wybór i czy ta kreta ma byc w proszku cz w tabsach???

AquaiCow:
Kreatyna w proszuku ZIELONA //:-D :-D koszt+efekt rewelacja 31zl za 300g //:-D :-D /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej