Autor Wątek: Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy  (Przeczytany 6688 razy)

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« dnia: Grudzień 14, 2016, 19:05 »
Witam.
chciałbym sobie napisać rozpiskę brania suplementów na przyszly sezon (od wrzesnia). A teraz kilka slow o mnie: wzrost: 18 cm, waga ok 83 kg, staż 1 miesiecy, do tej pory brałem monohydrat (OLIMP CREATINE MONOHYDRATE 1 - 2 kap.), Mass XXL (2 kg), Magnum (4 kg), teraz biorę gainera firmy Hi-tec (2,5 kg), Carbo Treca (2 kg), taurynę OLIMPA (15 kap.) orazNYTRIC firmy EFX (na pompe /). Do wrzsnia nie bede juz nic kupować bo na wakacje wyjeżdżam za granice i niestety nie bede mógł ćwiczyć //:-( :-( /!!!No i teraz mam kilka pytan:1.
Czy monohydrat OLIMP MONOHYDRATE MEGACAPS jest dobra kretaż2.
Ta kreatyna starczyć mi bedzie do 1 grudnia, a potem ile mam zrobić przerwy (1 miesiąc a moze 3)??3.
Czy nastepna krete mam brac znów monohydrat czy jablczan a moze cytrynian?4 Czym rozni sie jablczan od cytrynianaż5.
Jakiej firmy jablczan lub cytrynian polecacie, bo mi ogólnie pasuje OLIMP ( na tej krecie co brałem to 15 kg na klatę przyszlo, 3 cm w lapie i 5 kg masy //:-D :-D /, a po 2 tygodniach z klaty spadło zaledwie 5 kg, z lapy 1 cm a z masy nic, ale mysle ze to dlatego bo cieplo zaczęło sie wtedy robić i dlatego spadki sa)6.
Ile powinno sie miec cykli na mono i na np.
jablczanie zeby mozna było brac stackaż?/7.
Jakie inne suplementy brac na masę (oczywiscie) prócz gainerow i bialka /Z gory dzieki za odpowiedzi!!!

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2016, 20:15 »
pewnie mój post jest troche zbyt obszernie napisany i dlatego wszyscy go omijają nawet nie czytając go /:D:D ale mam nadieje, ze komuś sie bedzie chciało przeczytać moja lekturke /:D

maarilPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2016, 20:22 »
1.
jeżeli chodzi o mono to Vitalmax ! - bardzo zachwalany produkt 2.
przerwa po cyklu przynajmniej 6tyg czyli tyle ile trwa cykl ale jak zrobisz wiecej przerwy to nawet lepiej bedzie 3.
wedle uznania 4.
nie wiem 5.
jeżeli chodzi o jablczan to zdecydowanie Cell Pump Biogenix' a 6.
czytaj punkt 37.
porzadna dieta

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2016, 09:27 »
Wielkie dzieki maarilPL, właśnie na to czekalem.
Mono olimpa wzielem dlatego bo jest tanie a na pierwszym cyklu (ok.
po 7 miesiącach cwiczenia) jak waliłem 8 kg na klatę to poszło do gory az o 15 kg a spadło później 5 wiec 1 do gory w lapie 1,5 - 2 cm do gory (mozliwe ze dlatego bo mialem mala lapke) i 4 kg masy /. A chciałem jak najdłużej na mono pojechać zeby za szybko na stacki sie nie przezucac PROSZE jeszcze o odpowiedz na pytania innych uzytkownikow, zwlszcza na te pytania, na które maarilPL nie odpowiedzial.PS maarilPL o jaka krete vitalmaxa ci chodzilo??? Bo przeglądam produkty tej firmy i ma bardzo duży wybór i czy ta kreta ma byc w proszku cz w tabsach???

AquaiCow

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2016, 11:14 »
Kreatyna w proszuku ZIELONA //:-D :-D koszt+efekt rewelacja 31zl za 300g //:-D :-D /

IKitchensI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2016, 11:51 »
1) ja brałem krete Mega caps olimpa (drugi cykl - pierwszy dużo wczesniej na monochydracie) i jest sredniej klasy -> polecam sprobowac vitalmaxa2) moim zdaniem 4 tygodnie to absolutne minimum 3) ja zarzuciłbym jablczanem (ewentualnie krę alkalyn)4) cytrynian ma lepsza rozpuszczalność od mono, jest lepiej przyswajalny dla organizmu, mniej wiaze wode - jablaczan dziala bardzo podobnie5) podobnie jak maarilPL CellPump6) ja wziąłem staca po dwóch cyklach mono ( i za ten fakt byłem krytykowany ->hi maarilPL) 7) dobre żarełko (czytaj Dietka musi byc! pozdrawiam

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2016, 12:28 »
Ok wielkie dzięki więc wiem co zrobie!!!! Tylko ostatnie pytanie jak brać mono vitalmaxaż?? 5g dziennie czy 10g? I ja bym sobie kupił 900g (biorąc 5g dziennie to wyjdzie 18 dni a biorąc 10g dziennie 9 dni) i podzielił bym to na 2 cykle pierwszy od wrzesnia (zależy ile bede brać jak 5 g to przez 3 miechy) do grudnia, potem do połowy lutego przerwa i 2 cykl i będzie wtedy (po cyklu)początek maja i na Cellpumpa nie ma czasu //:-D :-D ojej.
Ale się rozpędziłem chyba robić krótsze cykle.
I właśnie to jest pytanie do was.
Jak długie robić cykle i w jakich dawkach brać?PS znalazłem tu na forum że dobrego kopa daje branie jabłczana i mono razem /, czy to prawdaż?? I jak to mieszac?? dwa na raz??

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 15, 2016, 12:56 »
cytrynian jest gorzej przyswajalny od jablczanu wiec jest gorszycytrynian zawiera pośredniki cyklu krebsa z bioli powinnes wiedzieć co to (jeden z etapów oddychania tlenowego gdzie z acetylonu CoA powstają 2 cząsteczki dwutlenkuwegla 3 przenośniki wodoru NAD i jeden przenonik wodoru FAD do tego 2 cząsteczki ATPco do jablczanu jego dzialanie jest mi znane zbyt wiem ze ma coś wspólnego z produkcja ATP (jak kazda kretka) w oddychaniu tlenowymjeszcze cosżeditbierzesz 5 g naczczo i druga dawkę po treningu-dt\w okolicach treningu-dnmono i cp, bardzo częste polaczeniedt3g naczczo monoporcja cp przed sesjadn5g naczczo monoporcja cp w okolicach treningu3g po sesji mono

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2016, 15:54 »
a ile powinny trwać cykle?

IKitchensI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2016, 18:17 »
Latia1995 ja strzelam cykle 6-8 tygodnioweAdriannaaa "co do jablczanu jego dzialanie jest mi znane zbyt wiem ze ma coś wspólnego z produkcja ATP (jak kazda kretka) w oddychaniu tlenowym" ... widze ze ta lekcje "bioli" opuściłeś ...

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 15, 2016, 18:21 »
a cellpump to tez w proszku tak??? i jak dlugi ma byc cykl cellpumpa bo draństwo troche drogie jest //:-D :-D mam nadzieje, ze na wakacje pojadę do anglii i zarobie na suple i na autko /

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 15, 2016, 18:24 »
cykl 6 tygodniell che moja babka z zbioli jest tak poryta jak kora drzewa, ale miala zyly jak jej wyjaśniłem dlaczego ma sie zakwasy miesni bo twierdziła ze to od kwasu mlekowegotak prawdę mówiąc bio chemi sam sie uczę w domu jak coś czytam

Latia1995

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Rozpiska na przyszly sezon :D - pomocy
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 15, 2016, 18:31 »
Ja z biologii moze ekspert nie jestem ale mam 5 na maturalnym świadectwie a jak test z matury nam na lekcji zrobiła to mialem 94% wiec nie jest zle (nie uczyłem sie do testu) /

Tags: