Kulturystyka i Fitness > Trening

wyciskanie na barki

<< < (3/3)

MohammedDYH:
ja robie tylko z przodu 4 serie robiłem z przodu i z tylu ale zmieniłem

Bolko_W:
z przodu operujesz wiekszymi ciężarami czyli idzie bardziej sila i masa ale az tak dużej różnicy nie ma chyba ze w sile glownie

wow...z przodu wieksze ciezaryż? chyba przy zlej technice... ja nigdy w przodu nie wziąłem wiecej niz z tylu...wyciskanie z przodu dobrze pomaga przy robieniu sily w wyciskaniu na klatke...12 serii kosa... ja kiedyś robiłem naprzemienne wyciskanie 4 serie po 12 powtórzeń ale to nie miało sensu na dluzsza metę gdyż byla roznica wielkości ciężary jaki moglem wykonać w wyciskaniu z przodu i z tylu...Escalant65 to zaduzo...

Blythe1964:
ja teraz wykonuje po 3serje takim samym ciężarem ( 40kg wiem ze mało ale narazie tylko tyle daje rady na seryjki ) z przed Kałtki 3 i zza karku terz 3 serje

Escalant65:
Conan hm... moze tak jest ale w przypadku sowni wtedy robisz bez obaw ze ci sie gyf gibnie ale przy sztandze wszyscy ktroych znam mówią ze latwiej wyciskać z przodu niz z tylu i bede sie przytym upeiral bo wiem to tez po sobie :D nawet przy poprawnej technice tak mam

Blythe1964:
no z przodu latwiej jest wiecej mogę wziasc i wiecej razy wycisnąć niz z tylu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej