Kulturystyka i Fitness > Suplementy i Odżywki

dylemat bialkowy !!!!!

<< < (2/4) > >>

Mcqueen59:
Z tego białeczka jestem bardzo zadowolony....a tak poza tym to nie bierzcie bananowego smaku....:D:D

Smartaczajczyk:
Ja stosuje bialko sojowe Olimp Sojovit mój organizm bardzo dobrze je przyswaja i jest nie drogie 33zł za 700g wiec polecam

Gerrity1976:
Ovoalbumina (ultrafiltrowany koncentrat białka jajecznego) o niebo lepszy od białka sojowego, kosztuje 35 zł za 1 kg Za taka kasę macie bialko o aminogramie najbardziej zbli?onym do ludzkiego, po którym masa idzie aż huczy... i z poopy też huczy :-)

Karenek101:
Ovoalbumina (ultrafiltrowany koncentrat białka jajecznego) o niebo lepszy od białka sojowego, kosztuje 35 zł za 1 kg Za taka kasę macie bialko o aminogramie najbardziej zbli?onym do ludzkiego, po którym masa idzie aż huczy... i z poopy też huczy  :-)

w tym momencie mnie to bardzo zainteresowało Gerrity1976 napisz coś na ten temat wiecej jakbys mogł mianowicie gdzie to biualko mozna dostac, jakie efekty itp.

bo na serio troche mi zal wydawać kasy na na te drogie białka (w końcu to ponad banka co miecha) a to co napisałeś zmienia postać rzeczy :D

TYLKO PROSZE ODPISUJCIE SZYBCIEJ!!!!!! POZDRO DLA WAS :lol:

Gerrity1976:
Co tu dużo pisać.
Dokładnie to samo bialko wykorzystuje Olimp do swojego Egg Protein, z tym że dodaje do niego walory smakowe.
Ovopol jest białkiem bezsmakowym, tzn.
smak ma dokładnie taki sam jak wypite surowe bialko z jajka.
1 kg ovopolu stanowi ok.
25 sproszkowanych bia3ek z jajek.
Wolnowchłanialne, bardzo dobre na noc, aminorgam najbardziej zbli?ony do ludzkiego.
W po3aczeniu z gainerem wychodzą zaje... omlety :D Namiary wys3a3em ci na priva.
Aha, z ze względu na bogactwo siarki w bia3ku jajecznym, początkowo walisz paskudne baki, z czasem sie wszystko normuje, albo kupujesz w aptece Espumisan i gra gitara

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej