Kulturystyka i Fitness > Trening

OSTRZEZENIE!

(1/4) > >>

ZFrederic:
Od dawna ćwiczę nogi na silowni, 2-3 miesiące temu zacząłem odczuwać bol w kolanie (tylko wtedy gdy kucalem) Od paru tygodni bol sie nasilił i bolało mnie nie tylko przy kucaniu, ale także przy kopaniu pilki.
dziś wyszedlem od specjalisty z diagnoza prawdopodobnego zapalenia rzepki (od przeciazenia, na wypych brałem 180kg, na przysiad 80kg) Teraz bede mial robione 15 zastrzyków w kolano (dokladnie nie wiem w które miejsce) Moim najwiekszym bledem było to ze czasami z lenistwa nie chciało mi sie robić rozgrzewki i odrazu przystępowałem do cwiczenia ze sporym obciazeniem.
Mam nadzieje ze nikt mojego bledu nie popelni........ //:-( :-( /

Kristy1989:
nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego z tym dzialem?niech to bedzie lekcja dla niektórych osób jak ważne jest zdrowie,zla rozgrzewka moze zamknąć całkiem drogę to dalszych treningow- mowa o kregoslupie.

Roczynocy:
Ja tez zawsze mialem problem z kolanami.
Ostatnio znów wrocil, ale prawdopodobnie przez to, ze stałem na koncercie praktycznie w jednej pozycji pare godzin Jak wyszedlem to mnie kolana tak napierniczaly, ze szoke...I właśnie wczoraj nie moglem zrobić treningu z uwagi na kolana : A trening zrobiłem sobie dość asekuracyjny, choć i tak skończyłem na pierwszym cwiczeniu... : najpierw wykroki, potem przysiady na szerokich nogach z lajtowym ciezarem, potem dopiero właściwe przysiady.
Nie mogę robić od razu przysiadów bo siadają mi kolana, dlatego najpierw robie inne cwiczenia i rozgrzewam sie.

IgalsoaaI:
ROZWALONE KOLANA TO DRAMAT!!!!!!Ja mialem operacje ma kolano i minęło prawie 5 lat i dale mnie boli jak coś chcem robic,niemoge grac w pilke norzna co kocham.Po operacji mialem te zastrzyki w kolano i powiem ci kolo ze one niebola w porownaniu do punkcji co jest straszne i niko mu niezycze(moze tak mowie bo mialem robiona z 3 razy dziennie w szpitalu)Wiec uważajcie na kolana bo potem juz nic niebedziecie mogli robić co je obciaza czyli niemozna biegać skakać itp

Lusok86:
przeniosłem temat tutaj a teraz porozmawiajcie na temat dobrej rozgrzewki //:-D :-D /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej