Autor Wątek: dita na masa a tluszcyk  (Przeczytany 3387 razy)

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
dita na masa a tluszcyk
« dnia: Grudzień 17, 2016, 09:28 »
Mam tedencje do tycia.Niewiem jak ułożyć dietę na sucha mase....tzn wiem ze troszke tlusczyku zawsze zlapie ale niehce go dużo ; mam otluszcone pewne czesci ciała i niewiem jak sie tego pozbyc( nogi tylek i klatka dolny skos) reszta jest super wyrzezbiona ; pomóżcie plz co do dietki i co do tego tluszcyku ; przypomnę ze niemam całego dnia aby go spędzić na aerobah~~

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2016, 09:54 »
omg !prosze
!pomozcie...jest to dlamnie problem ktorymnie przerasta ;

Kubaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2016, 09:58 »
waga staż wymiary dotychczasowa dieta trening ?

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:49 »
Kubaaa to ja mialem przeslac foty ale qrcze wiesz foty to nie wszystko... ja na fotach wyglądam wyjebiscie....ale w rzeczywistości czuje sie inaczej...

mój główny problem to to ze jak jest hlodno to mam rzezbe( SKora jst napieta i td) a jak jest cieplo to czuje ze sie rozpływam i tak tez to eyglada...

ogolniebarki i lapy mam caly czas wyrzeźbione i bez tluszcu ale na tylku nogah i dolnej czesci klatki czuje ze zalega tluszc ale nie taki zbity tylko taki wodnisty; ale to mowie zalezy od temperatury...niewiem co do holeryz tym robic...

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:55 »
a moja dieta jest troszke mysle ze zryta:

jem tak 5-6posailkow dziennie które glownie składają sie z poltlostego lub hudego twarogu pomieszanego z jogurtem albo jakieś gotowane piersi z kury//indyka

NIC NIE WAZE !; poprostu wbijam 2 kostki twarogu mieszam z jogurtem i to jest jeden posiłek

inne posilki wyglądają tak samo lub podobnie

aha i zważ ze niemam czasem dużej mozliwosci bo studiuje dojeżdżając ...a na studia z mięsem niewyskocze wiec biorę sobie z 5 serkow wiejskih i jem lyzka; To moje cale jedzenie~~

aha i tak jak juz wczesniej mówiłem wyglądam niemal kulturysta tuz po treningu
ale później jak pompa spadnie ciało jest miękkie i nie zbite ; pomóż PLZ Kubaaa ~~

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:56 »
moje sampoczucie zalezy od temperatury...omg

Kubaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:28 »
wrzuć wkoncu te fotki to bede wiedział o co chodzi, narazie poruszam sie w niemnosciach

M1ldre

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
dita na masa a tluszcyk
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:42 »
to jedz troche mniej staraj sie ograniczyć tluszcz no i choć trtoche aerobów

Tags: