Kulturystyka i Fitness > Doping

cykl ! ! !

<< < (9/9)

Gwububunuuf:
quba-QP , widze ze fajnie podchodzisz do ludzi którzy prosza cie o pomoc thx yO

rxqueen_P548 prześledź tex a nie groz mi bezpodstawnie ... nikogo nieobrqazilem , nikogo niezwyzywalem
poporstu denerwują mnie odpowiedzi ludzi wszechwiedzacyh i ich oceny wogole nie na temat

tak zwany SPAM ;;;zobacz co i jak , wtedy smialo mow co myslisz , bo jak tak będziesz podchodził to sprawiedliwości to forum niezobaczy

nara

Gwububunuuf:
aha i zacytuj co ci sie niepodoba w moich textach bo niebardzo mogę skumać o co ci biega ... prosze o jakiś cytat gdzie nieopdowiednio sie wyrazilem...

spojz kto tu wojnę rozpętał a nie ,,,

oBIEKTYWNIE PROSZE A NIE PO ZNAJOMOSCI OK ?

Gwububunuuf:
sorki ze tyle postów pod sobą ale niemoglem juz edytować

quba-QP , ok , pomogłeś mi bardzo wiele i szacunek za to for you ! ale niemysl ze jestem kolejnym użytkownikiem forum który bedzie ci lizał dupsko tylko ze względu na twoja wiedze ! LOL !
niemysl sobie ze zgadzam sie z każdym twoim zdaniem bo ytak niejest ! i niebedzie , mam swoje , inne zdanie na rozne tematy i mogę sie na nie wypowiadać , nieobrazam ciebie ani nikogo , szkoda tylko ze reszta , majaca inne zdanie niz ty chowa sie z tym i lize ci pupę potakując ci choć niezgadzaja sie z tobą w roznych wkestiach ! i uwierz ze tak jest i przestać wkoncu udawać boga tego forum bo to jest właśnie śmieszne , a nie waga mojego kolegi który wygladem i tak wymiata !

co do tego co napisałeś , spx pomogłeś to spoko , ale jeżeli podchodzisz tak do osób potzrebujacych twojej pomocy to po jaki hu* sie za to bierzesz a później wyrzygujesz ? LOL niewiedziales co powiedziwec , oczywiście racji mi nieprzyznasz ale czepićc sie będziesz do końca ... heh śmieszny jesteś troszke

PRZECZYTAJ TO I ODPOWIEDZ ADEKWATNIE DO TEGO CO napisałem , BO JAK NAPISZESZ coś W STYLU ZE GLOPOTY PISZE , ALBO ZE MOJE WYPOWIEDZI są śmieszne TO BEDZIE TO świadczyć O TYM ZE NIEMASZ JUZ argumentów ZEBY SIE BRONIC ! NAJLEPIEJ BODBORZ MNIE DO WYZYWANEK , A później ZBANUJ HEH ...

POZDRAWIAM WSZYSTKIH ELO BANS RAPUJ ZIAMEK XD

gottlieb:
temat jest z prosba o rozpisanie cyklu a nie czy ma duza klatę lape czy chu*** koniec tego tematu piszcie tu tlyko cykle i komentarze DO CYKLI a nie do kolegi Gwububunuuf'a reszta na PW bo użytkownicy nie chcą czytać czegoś takiego chyba rozumiecie

Gwububunuuf:
dokładnie , jak widać pytanie potrafił przeczytać rxqueen_P548 i Nerwuska_Hous , reszta wypowiedzi są poporstu niepotrzebna , cykl cykl a nie cykl klotnia

prosze o dalsze propozycje , oczywiście ludzi którzy wiedza o co biega ,
thx z gory

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej