Autor Wątek: cykl ! ! !  (Przeczytany 10730 razy)

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:00 »
i prosze o inne propozycje ~~ cyklów

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:04 »
to sie wkoncu zdecyduj ile ten koleś wazy %-) LOOOOOOOOOOOOOL czy 7 czy 75 %-)

to jest zajebiście smieszne, koleś po takim zestawie, wazy kolo 70kg, to jest śmieszne i bedzie smieszne, bo na ulicy w ubraniu wydlada jak zwykly typ co nie trzymał sztangi w ręce i możesz mi opowiadać rozne bajki, a ja swoje wiem

popatrz na d-blocka, nie wziął nawet polowy tego co twój kolega, a jak wyglada !

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:18 »
quba-QP , niewygladasz nawet w polowie tak jak ten koleś i ci to udowodnię człowieku ! śmieszne są wasze wypowiedzi na ten temat , bo pierdolicie 3 po 3 i niewiecie jak typ wyglada !
przysle zdjecie i zobaczymy czy to bedzie takie śmieszne , polowa zlapie kompleksy i zaraz zwrócicie ładnie chonor...!!!!!!!!1

quba-QP niejestes wszechwiedzący i niemozesz oceniać jego wygladu ! wysle ci zdjecie , wbijesz je do galerii i zobaczymy jakie to śmieszne jest ! chyba wyraźnie powiedziałem ze wyglada lepiej niz 97% tego forum a klatki takiej ttutaj jeszce niewidzialemn ! udowodnię ci to !

Nerwuska_Hous pytał o wage a ja ze niewiedzialem dokładnie powiedziałem 7 okolo! spytałem : wazy 75 kilo , zaczynał jak ważył 47 kg wiec 28 kilograma suchego mięsa , bez grama tluszczu prztyl

i mowie chyba wyraźnie ze wyglada MASAKRYCZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przypomnę ze niemiał on przez te 3 lata pieniędzy na dietę , jadł wszystko !

jestem ciaekawy jakie beda komentarze jak bedzie fota , wiem ze coniektorym szczeka opadnie...
aki blondynek ,

a przypomnij sobie tego typa , bodajże z czech , tego mlodzitkiego , był z nim na forum filmik ... wazy niespełna 7 kilo a tubnawet w 10% nikt nieprzypomina jego sylwetki ,jedyny który by powalczył to powerben , reszta , 1 kilowcy , 9 kilowcy etc idt nieumywaja sie ok ?

lol a popatrz sobie na kulturystów w tych kategoriach wagowych ... i co , wymiatają chlopie , wiec niepisz mi tu ze to śmieszne bo ten koleś moze na zawody wagi lekkiej smalo walić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AulayFoq

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
cykl ! ! !
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:21 »
czekamy na foty....
chyba ze te 75kg naprawdę zbitego miecha

Notudusi1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
cykl ! ! !
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:28 »
A ile ma wzrostu twój kolega ??

rxqueen_P548

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
cykl ! ! !
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:30 »
Gwububunuufprzysle zdjecie i zobaczymy czy to bedzie takie śmieszne , polowa zlapie kompleksy i zaraz zwrócicie ładnie chonor...!!!!!!!!1

po pierwsze chonoru na pewno nie zwrócimy
a co do wagi masz racje powiedzmy ze ma 165-17 i tluszcz w granicach 5-8% to przy wadze 75kg moze wyglądać swietnie, a po drugie nie denerwuj sie tak i zarazem nie podniecaj sie tak swoim kolega, poprostu wrzuć fotki, to sie moze razem popodniecamy i jeszcze jedno jak ktoś ma super rzeźbę bez masy to tez nie jest dobre i nie mozna sie podniecać ze ktoś ma ładny kształt bicepsa, zylka wychodzi a rozmiar lapy 35... rozumiesz o co chodzi, wiec zarzuć zdjecia, podaj dokładne wymiary i ocenimy go,
Pozdrawiam

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:31 »
czy ja gdziesz napisalem, ze wyglądam lepiej od kogo kogokolwiek ? jak tak to mi to pokaz

koleś moze wyglądać lepiej odemnie i napewno tak jest - ale ja nie brałem nic z tego arsenału który wymieniles, wiec mnie do niego nie porowuj

jest to dla mnie smieszne, ze koleś ma taka masę po tylu cyklach - proste
i moze miec zyle na zyle i H z tym, założy bluzę i wyglada jak zwykly koleś z ulicy
pozaz te zdjecia to będziemy rozmawaic

gottlieb

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
cykl ! ! !
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:33 »
quba-QP racja bluzę zakłada i dupa z tego nie to co masa 100-11 kg

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:43 »
a ze zaczął koksować przy takiej malej wadze, to tylko jego błąd i juz chyba o tym wie

bo w ciągu roku na gainerach i diecie z 47kg mozna zrobić 60kg, tzn z anorektyka zrobić coś co kształtem przypomina meska posture, a potem spokonie dobic do conajniej 7 i zacząć robić cykle co oczywiście tez jest smieszne, przy takiej wadze

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:51 »
dawaj fotki tego twojego idola i daj tez przy okazji swoje bo je juz dajesz od 2 miesięcy

IngridY26

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl ! ! !
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:54 »
sledze tak wasze wypowiedzi i coś mi sie niechce wierzyc ze przy takiej dawce towaru koleś przytył 2 kg ja jak zaczynałem 1 kuracje to był sam stanzol w tabletach 1 szt.
no i jeszcze do tego rzuciłem palenie to przytyłem z 1 kg w ciągu 6 tyg nastepna zacząłem pod koniec maja dokładnie to byla seta naposimu i przytyłem jeszcze 6kg przy lekkim treningu

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:55 »
kurde my sie chyba nierozumiemy... niemusicie zwracać chonoru , i ja niepodniecam sie , ale jeżeli widze komentarze w stylu : to jest bardzo śmieszne to ZROZUMCIE ZE TO NIEJEST śmieszne !
I SPECJALNIE DLA niedowiarków ( PRZEZ których ZARAZ OSIWIEJE) wrzucę TE FOTY I GALY NA WIERZ wyjdą !

TAK MA 7 KILO ZBITEGO mięsa , I zaczynał PRZY BARDZO MALEJ WADZE !
DENERWUJE SIE TYLKO I wyłącznie NA TYCH którzy Z GORY zakładają ZE koleś NIEWYGLADA ZA CIEKAWIE !!!!!!!!!!!
SLEPY NIE JESTEM I NIEMAM POWODU kłamać , WIEC MOWIE ZE WYGLADA FAJNIE!!!!!!!!!! CZY TO TAK TRUDNO zrozumieć ?

NIE widziałem U NIEGO ANI GRAMIKA TLUSZCZU !

CO DO LAP , NIEMA ZA CIEKAWYCH , ZA TO JEGO KLATKA POPORSTU WYMIATA ! WYYMIATA !!!!

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
cykl ! ! !
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 19, 2016, 22:57 »
CO DO PRZYTYCIA , PRZYBYLO MU SAMO mięso ! CZYSTE KONKRETNE mięso ! I ZADNEJ WODY OD OMKI , I ZADNEGO SMALCU ! KAPISZI ?

quba-QP

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 23
cykl ! ! !
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2016, 00:30 »
boj przecztaj to :

cykle : silabolin 3 strzalow , omen 4 , meta 7 tabs , boldenon 1 strzalow , 3 sustanon ,

potem wez coś na uspokojenie, melisa, etc.

następnie przycztaj tego posta od pocztku, każde słowo które napisałem i moze wkoncu zrozumiesz, ze jak na tyle towaru, to nie ma sie na co napalać

pokaz kur.wa jego zdjecia i sie okaze czy było warto w.jebac w siebie tyle soku, zeby miec fajna klatke

IngridY26

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
cykl ! ! !
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2016, 02:22 »
mysle ze po 7 mety i 4 omki to 2 kg lekkim ch... by przynajmnie to jest moje zdanie wpadło a tu dochodzi jeszcze boldenon a to bardzo silny i skuteczny środek i jeszcze silaboli i sustanon o silabolinie niemoge nic powiedziej jednak niejestem co do niego przekonany bo podobno są male przyrosty po nim no ale ten kto brał najlepiej wie

Tags: