Autor Wątek: bialko a masa  (Przeczytany 4942 razy)

MalamPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
bialko a masa
« dnia: Grudzień 21, 2016, 00:27 »
czesc mam 25 lat waze 69 kg przy wzroscie 172 cm i chce przytyć conajmniej 12 kg.
kupiłem sobie bialko firmy body fortress jeden koktajl zawiera 17 g bialka ,zaczelem ćwiczyć cztery razy w tygodniu sztanga.
co powinienem jeszce robić zeby szybciej pzybrac na wadze? i jak dawkować te bialko? prosze o pomoc......

JeramyS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
bialko a masa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2016, 01:45 »
ćwiczysz tylko sztangaż?? no to zdecydowanie za malo.
zapisz sie na normalna silownie, uluz sobie plan treningowy i diete.

pitervic_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
bialko a masa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2016, 09:09 »
jeśli opanujesz atlas cwiczen i zaczynasz dopiero ćwiczyć to sztanga napewno wystarczy //:-D :-D prawda jest taka, ze masę latwiej osiągnąć na żywym ciezarze, niz na wyciagach!!!bialko które ma 17g bialkla ; hmmm to pol litra mleka ma tyle samo Masy nie uzyskasz samym bialkiem, musisz stosować sie do diety na mase! Napewno musisz spożywać dużo weglowodanow.
Trenuj nie dluzej niz 1h dziennie, 1 partie tylko 1 raz w tygodniu.
pamiętaj zeby duuuzo spać //:-D :-D jeśli juz ebdziesz mial dietę to branie bialka uzależnij od brakow bialka w diecie, a nie polegaj na samej odzywce jak na super-srdoku, bo tak wcale nie jest.

jacekjack13

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
bialko a masa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2016, 09:15 »
Generalnie to wiecej cwiczen wykonasz używając sztangielek .... co do szybkiego przybrania na masie to dieta, dieta i jeszcze raz dieta, spożywaj wiecej posilkow ale mniejszych np.
5x dziennie + posiłek potreningowy, czyli glownie uzupelnienie weglowodanow/energii ktora straciles podczas wyczerpujacych (mam nadzieje) treningow.

Tags: