Autor Wątek: chyba tej kreatyny za duzo na forum  (Przeczytany 5193 razy)

AliHa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
chyba tej kreatyny za duzo na forum
« dnia: Grudzień 21, 2016, 15:20 »
Witam wszyscy pytają o kretke alesz sie to popularne zrobiło ludzie jeszcze na silownie nie chodza a juz kupja (znam takich osobiscie) dobra koniec pieprzenia...mam takie pytanie o ten monowodzian czy monohydrat zwal jak zwal coś mi sie tu nie zdaje ze sie tak nie oplaca chyba ze sie myle...moze i nawadnia ale jablczan znowu tak nie daje kopa wiec moze i pozostanie po tym jablacnie wiecej ale po monohydracie tez zostanie ale nie tyle ile z poczatku nam obiecuje ....aha i co wziasc do mono aminokwasy czy bialko? iii powiedzcie czy po tym monohydraciew wszystko schodzi bo mi sie coś w to wierzyc nie kce...

Vera__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
chyba tej kreatyny za duzo na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2016, 15:33 »
mięśnie to nie kreatyna.
dzieki uwodnieniu komorek zwieksza sie sie ich objętość (woda) ale i sila.
Dzieki zwiekszeniu sily rosnamiesnie dostają mocniejszy impuls dochodzi do miniuszkodzen włókien w wiekszym stopniu itd.
Jednak o czym juz nikt nie wspomina w okresienie stosowania kreatyny dieta jest moze nawet wazniejsza niz poza cyklem ponieważ wtedy wraz ze wzrostem sily mięśnie maja wieksze zapotrzebowanie na bialko i wegle.
jeżeli dieta bedzie ok to spadki o których jest tak głośno beda ale nie az takie jak przy braku diety.
Dieta to podstawa i dopiero do niej należy dobierać suplementy a nie odwrotnie.
Niestety większość poczatkujacych robi inaczej i stad posty na temat spadków po kreatynie

Vataran1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
chyba tej kreatyny za duzo na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2016, 15:34 »
O dokladnie...dobra dietka przy krecie potrzebna..Kumpel brał krete poszło mu 4 cm w lapie a spadło 2,5..:

AliHa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
chyba tej kreatyny za duzo na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2016, 15:35 »
eee dietę to ja mam caly czas tnz staram sie jeść bardzo dużo bialka ograniczyłem tuszcze poza margaryna tak zeby coś ich było i wegle tez staram sie ograniczać bo mam tendencje do tycia wiec dieta dosyc surowa aaa mysle ze i tak bialka mam za mało dlatego chciałem kupić jakieś aminokwasy albo bialko qatro pro megabola bo jest tanie a z kasa krucho co o tym sadzcie?

AliHa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
chyba tej kreatyny za duzo na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2016, 18:18 »
aha i jeszcze jedno stosuje taurynę wiec juz transport jest jakiś hehe

Tags: