Autor Wątek: Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.  (Przeczytany 5808 razy)

dage_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« dnia: Grudzień 21, 2016, 22:19 »
Hej.Jestem dość otyly, stan.
kombinacja brzuch + dupsko + nogi Zaczelem robić aeroby, codziennie robić mniejsze czy wieksze odcinki rowerkiem - ogólnie - ruszam sie.
Do tego dieta, moim głównym celem jest zrzucenie brzucha w jak najszybszym czasie.
Pytanie brzmi - jak wyglada sprawa z fat burnerami? są bezpieczne dla organizmu czy raczej szkodliwe? I co polecacie? W chwili obecnej mogę wydac jakieś 5 zlotych (taaa, wiem... ), dostane za ta kwotę coś konkretnego? posssdor.

chickwithakick-Milto

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2016, 06:12 »
jeżeli masz 50zl to zostaw je sobie az dozbierasz Niestety proces zrzucania tluszczu to długotrwały proces ( chyba ze jakieś drastyczne diety i mordercze trenigi ) ułóż sobie dobra dietę i dobry plan piszesz o aerobach i rowerze napisz wiecej szczegółów jak to wyglada (czas)

Zerto-55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2016, 08:26 »
a jeżeli mam wiecej kasy to co mi polecicie ?

R0bs1k

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2016, 09:41 »
Ja tam uwazam, ze to wiele nie pomaga i da rade sama dieta zredukować znacznie wage

Zerto-55

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2016, 11:41 »
a gdyby jednak ?

R0bs1k

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2016, 13:24 »
jak chcesz to kup sobie thermo speed + tussi :D ładny kop i zawsze jakas motywacja ale troche szkoda serca

IBanditI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Fat burnery - bezpieczne + skuteczne.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2016, 17:33 »
nie jestem ekspertem ale olej fatburnery - raczej probuj antykatabolikow, tauryna, HMB, glutamina, do tego jakieś bialko, najważniejsze jednak zaciecie i dieta (mozesz l-karnityne brac ale nie wiem czy dziala w ogole ) ja zaczynam dzien plushem z kofeina.

Tags: