Sporty Siłowe > Sztuki Walki

STRONY O SZTUKACH WALIKI

<< < (2/3) > >>

xXxkawalierniczxXx:
Dobry nauczyciel nie patrzy na kasE.
Ale z czegoś musza chyba zyc??

HawthornPol:
szkoda,ale w sumie macie racje bo szukałem po necie i nic nie znalazlem,
a chciałem tak sobie tylko pocwiczyc, w domu, bo nie mam czasu na kolejny trening, gdyż chodze na silke, pracuje po 9 godzin i studiuje wiec troche widzicie tego jest, a jak mam wolny czas to wole w domu albo u laski posiedziec.
a zna ktoś stronę na której są pokazane sposoby na rozciaganie sie, bo z tym u mnie kiepsko, wiem ze wystarczy sie rozciągać i sie człowiek w końcu rozciągnie ale podobno są jakieś specjalne cwiczenia na to.

korneliuszDyk:
mogę przedstawić techniki rozciagania, ale na to tez genetyka ma wpływ i moze byc trudno no i najlepiej sie rozciąga dobrze rozgrzanym a przysiadami ciezko jest sie rozciagnac. Np. w boksie rozciaganie jest na koniec treningu a w większości MA na poczatku połączone z rozgrzewka i zeby zaoszczędzić czas tak możesz robic, ok. 0,5h dziennie. Najlepiej jest jednak coś trenować bo wtedy widać efekty rozciagania.
 Zawsze lepiej byc dobrze ogulnie rozciągniętym (nie tylko szpagat), bo nie musisz robić szpagatu, zeby sie dobrze bic!

korneliuszDyk:
Na ulicy nie będziesz przeciwnikowi pokazywać szpagatu przecie, bo juz możesz nie wstac!!! :D

xXxkawalierniczxXx:
Ale to sie moze przydac w walce.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej