Autor Wątek: xpand +....  (Przeczytany 18212 razy)

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
xpand +....
« dnia: Grudzień 22, 2016, 19:41 »
czy jedna puszka xpanda straczy na jeden cykl czy musza byc dwie jeżeli dwie czy mozna to połączyć z nitrobolonem2 (2 puszka) moze z czymś innym ??
dzieki za odpowiedz

NEO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
xpand +....
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2016, 20:31 »
Na opakowaniu powinno pisac, ale z tego co sie dowiedziałem to opakowanie ma 775 gramow. 1 porcja to 15,5 grama, przy czym na dzien bierzesz ich 2:
1 porcja rano na czczo,
1 porcja 3 minut przed treningiem.

W opakowaniu jest 5 porcji, wiec starczy na 25 dni Cykl to chyba 6 tyg, wiec przy 6 tyg musiałbyś dokupić drugie opakowanie. A co do laczenia, to z tego co wiem jest to na tyle mocny środek ze wystarczy Ci jak weźmiesz go samego

damkaska76

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
xpand +....
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2016, 21:00 »
1.
zalezy jaki expand.
zwykly czy energized2.
czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj.
przeciez na opakowaniu jest napisane co i jak.
czyli :dzien treningowy : przed treningiem 3 minut, po treningu 15- 45 minutdzien nietreningowy : jedna dawka ( bez okreslenia czasu)3.
wywal ten nitrobolon na smietnik.
nitrobolon i expand to to samo.
z tym ze nitrobolon ma nieznany sklad.
Jednak obydwa to estry kreatyny + srodki zwiększające produkcje NO4.
nie łącz z jakimkolwiek produktem zawierającym witaminę B lub jej pochodne ( b6, b12 itd).5 a jak weźmiesz to daj znac czy przeżyłeś np.
z mojego doswiadczenia branie jednocześnie ( w jednej dawce) expanda i m-staka jest nie mozliwe.
Poziom witamin w organizmie po spozyciu jest tak wysoki ze natychmiastowo występują efekty uczuleniowe ( u mnie w postaci silnego zaczerwienienia i swedzenia w okolicach tetnic).Polaczenie tych produktów to : 23 % dziennego zapotrzebowania na witaminę B6 i 5000% dziennego zapotrzebowania na witaminę B12.
I to w jednej dawce.6.
ile puszek potrzebujesz zalezy od tego jak często trenujesz i czy bierzesz ten produkt w dni nietreningowe.
sam sobie przelicz.
I przyjmij max 6 tygodni.

ZDZISLAW

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
xpand +....
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2016, 07:10 »
dzieki mam jeszcze jedno pytanie mianowicie słyszałem ze dawkę xpnada zaleca sie zmniejszyć w stosunko do tego co jest na opakowaniu, powód bardzo mocne dzialnie srodka nudnosci i zle samopoczucie
czy to prawdaż?

Lupitaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
xpand +....
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2016, 10:58 »
ja brałem tyle ile pisali a czasami wiecej.. i było GOOD...nie wiem moze zdążało sie podbne sytuacja jednak ja sie z tym nie spotkalem..

Tags: