Autor Wątek: Nitrobolon  (Przeczytany 1520 razy)

Dementor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 647
Nitrobolon
« dnia: Marzec 30, 2014, 08:56 »

Nitrobolon

 

nitrobolon-ii-550g-nitro_1663.jpg

Artykuł ten zamieszczamy, ponieważ na forach coraz więcej pojawia się pytań właśnie o nitrobolon. Suplement ten istnieje na rynku już dłuższy czas i okazał się być skuteczny. Nitrobolon to zaawansowany preparat zwiększający syntezę tlenku azotu. W jego składzie znajdziesz: Diarginine Malate (jabłczan argininy), Creatine Ethyl Ester HCl (ester kreatyny), Citruline Malate (jabłczan cytruliny), Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG.

 

Co to jest NITROBOLON?

Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

 

Dawkowanie nitrobolonu

 

Waga poniżej 85 kg
Minimalna proponowana dawka
Rozpoczynamy od 2 kapsułek w porcji
W dni treningowe 3 porcje x 2 kapsułki.
W dni nietreningowe 2.

 

Waga powyżej 85 kg
Minimalna proponowana dawka
Rozpoczynamy od 3 kapsułek w porcji
W dni treningowe 3 porcje x 3 kapsułki.
W dni nietreningowe 2 porcje x 3 kapsułki

 

Jak w pełni wykorzystać siłę działania Nitrobolonu ?

W związku ze zwiększonym metabolizmem organizmu spowodowanym działaniem NitroBolon'u znacznie wzrasta zapotrzebowanie na dostarczenie płynów. Aby w pełni wykorzystać jego działanie należy stosować minimum 4,5 litra płynów dziennie.Należy jednak unikać łączenia NitroBolonu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko ( minimalny odstęp między porcjami to 30 min.).

 

Jak długo można stosować NitroBolon ?

Preparat najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowy, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

 

Kto powinien stosować Nitrobolon?

Każdy potrzebuje NO, ponieważ wykorzystywany jest on w szeregu procesów życiowych pomagających osiągnąć szczytową formę fizyczną. Jednak szczególną uwagę powinni zwrócić na niego kulturyści, gdyż dzięki zwiększonemu przepływowi krwi możliwe jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do szybkiej regeneracji i wzrostu

Kulturystyka || Forum Sportowe || Suplementy i Odżywki

Tags: