Użytkownicy na żywo > Dzienniki Treningowe

Zrób to, czego boisz się, a strach niezawodnie umrze! Dziennik Treningowy

(1/3) > >>

MarcinMarcin:
Witam wszystkich.Podzielę się z wami moimi treningami i szczerze liczę na waszą pomoc!Jest to 4 tydzień redukcji. Waga startowa na redukcji - 86kgObecny plan jest priorytetem na barki i biceps.Wygląda on następująco: Poniedziałek : Klatka + barki bok + bicepsWtorek: NogiCzwartek: Plecy + tył barku + bicepsPiątek: Przód barków + triceps Przedramię wrzucam kiedy mi się chce, ale staram się robić w czwartki gdy przedramię jest już zmęczone np. plecami. Waga: 82Wzrost: 183Pas: 85/6Biceps: 37Udo: 62Łydka: 38Klatka: 110 Diety rozpisanej nie ma, nie będę jej rozpisywał ale mniej więcej wiem jakie makro dziennie pada.Białko utrzymuję na poziomie 1,5-2g - nie mniejwęglowodany zależy od dnia, jeżeli treningowy to pozwalam sobie na więcej, nietreningowe raczej staram się jeść mniej węglowodanów.Co do tłuszczy to głównie jajka,orzechy,migdały,słonecznik tutaj trzymają poziom ale nie ma tego dużo.  Suplementacja:Nie mam pieniędzy na duże ilości suplementów, ale staram się coś ogarniać.Wczoraj przyszła paczka ze sklepu swiatodzywek.comOsobiście polubiłem białka firmy Myprotein, oraz Nanox.Obecna suplementacja to:30g impact whey isolate po treningu i drugie 30g w razie potrzeby(śniadanie lub wieczorem)1 kaps Sveltax od Nanoxa przed treningiem - nowy zajebisty spalacz bez kofeiny coś dla mnie.Omega3 - 3-4g dziennie.Chela magb6 i chela cynk przed snem.  Jakieś tam fotki z okresu styczeń-marzec(nowe na dniach zrobie):    Progres nóg:    Wstawię więcej fotek w następnym poście, bo jest jakiś limit.    
Aeroby 2-3 razy w tygodniu po 30-50 minut biegam w terenie.    Pozdrawiam!

krolik-szaleniec:
Przod barkow cwiczysz oddzielnie? Lepej zrob lapy na jednym treningu i bica 1 x tyg.

Ladne efekty

MarcinMarcin:
Progres nóg w 1,5 miesiąca około może 2 miesiące.    przedramiona:   Tak, przód robię oddzielnie, ale są to bardziej uniwersalne cwiczenia jak push press, arnoldki i unoszenie przodem.Lecę tym planem bo na mnie zajebiście działa.Bicepsu nie robię z tricepsem, bo w czwartek robiąc plecy tylko lekko dopompuję bica i jest ok bo już zmęczony biceps plecami

MarcinMarcin:
Poniedziałek: Klatka:Poręcze 4 serie 12-9-8-5Wyciskanie sztangą leżąc na płaskiej: 4 serie : 76kg x5,5 , 74kg x5, 70kg x6Wyciskanie hantli na skosie dodatnim(30stopni): 4 serie 22kg - 14,12,10,8,7Rozpiętki siłowo na skosie dodatnim(15stopni): 4 serii 12kg 15-12 powtórzeń  Barki bok:Superseria x3:Unoszenie hantli bokiem siedząc: 10kg x 10,10,10Podciąganie sztangi prostej chwyt szeroki do brody: 30kg x10,10,10+ osobno: unoszenie hantli jednorącz : 3 serie po 16 powtórzeń 5kg Biceps:UGINANIE RAMION Z HANTLAMI NAPRZEMIENNIE: 10kg 3 serie po 15 powtórzeń na rękęUginanie ramion ze sztangą prostą podchwytem: 30kg x8, 32kg x8, 34kg x9       Wtorek Nogi: Przysiad tylny: 70kg x12, 80kg x10, 90kg x8, 100kg x5, 110kg x3Wykroki: 30kg 3 serie po 10 na nogeProstowanie nóg siedząc: 4 serie po 15 powtórzeńUginanie nóg stojąc: 3 serie po 10 powtórzeńMartwy na prostych: 3 serie po 15 powtórzeń 30kgWspięcia na palce ze sztangą: 30kg 5 serii po 20-30 powtórzeń.    Suplementacja:Sveltax 1 kaps 40 min przed treningiem40g izolatu po treningu   Dzisiaj aeroby 30 minut biegania w terenie + trening brzucha lekki.   Jutro brzuch i bieganie/rower.

krolik-szaleniec:
Jak mozna robic prowadzenie sztangi szeroko i jeszcze dociagac ja do brody?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej