Użytkownicy na żywo > Dzienniki Treningowe

Zrób to, czego boisz się, a strach niezawodnie umrze! Dziennik Treningowy

<< < (2/3) > >>

MarcinMarcin:
a Ty nie potrafisz?To polecam rehabilitację rotatorów barków

krolik-szaleniec:
Taaa nagraj filmik - chetnie zobacze ten Twoj szeroki chwyt...

Zobacz też Trizer: http://www.ffbb.pl/index.php?topic=2127.0 - opinie o bardzo dobrym spalaczu tłuszczu.

szymon12159:
Rozpiętki 15-12 powt. to nie silowo

MarcinMarcin:
Witam
Nie było wpisów, ponieważ nie było treningów.
Siłownia na którą chodzę jest obecnie zamknięta.
Zrobiłem w terenie podciągania,poręcze,pompki ale bez specjalnego liczenia ile powtórzeń serii itd


W niedziele cardio 45 min biegania w terenie.


Sveltax raz dziennie przed głównymi posilkami, i białko między posiłkami 30-40g izolatu raz dziennie.

Jutro idę na inną siłownie więc mam nadzieję że trening będzie udany, a we wtorek powinienem wrócić na moją siłownię 


Pozdrawiam  PS:szymon - masz racje, skopiowałem z poprzedniego treningu po prostu i zmienilem dane i zapomnaiłęm usunąc "siłowo"

MarcinMarcin:
Witam.Trening na innej siłowni. Klatka:Wyciskanie leżąc 4 serie: 75 x5, 75x5, 80x5(+3), 80x4(+3)   - (+3 - powtórzenia z pomocą)Wyciskanie hantli skos +30st. 4 serie: 21kg x14,12,10, 24kg x8Poręcze 12,9,7,7Rozpiętki skos +15st. 4 serie: 12kg x15,12,10,8 Barki bok:SS:Unoszenie hantli bokiem stojąc: 6kg x12, 9kg x10,10Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia szeroko: 28kg x10,10,10 + Unoszenie jednorącz hantla 3 serie 6kg po 15 powtórzeń  Biceps:Uginanie podchwytem stojąc sztanga łamana 29kg 8,8,8Izometryczne uginanie z hantlami 6kg 15 powtórzeń 3 serie ( lewa ręka izometria, prawa 5 powtórzeń, prawa izometria, lewa 5 powtórzeń i tak po 15 na łape)       Dzisiaj trening nóg.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej