Autor Wątek: Początki ! POMOCY ! ;(  (Przeczytany 8484 razy)

EmceT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
Początki ! POMOCY ! ;(
« dnia: Maj 25, 2014, 10:15 »

Witam serdecznie Forumowiczów!
Zwracam się do was z prośba o pomoc w treningach oraz diecie, do rzeczy! 
Mam 18 lat i trenuje już 4 miesiące , mam 183 cm wzrostu i 82,6kg (4 miesiące temu ważyłem 93 kg) 
moim planem treningowym jest , poniedzialek,środa,piątek robie brzuch plecy klate a w wtorek,czwartek,sobota barki , biceps ,triceps , nogi wiem że słabe treningi ale dlatego zwracam sie o pomoc Co do diety to moim problem jej ustanie ile białka i inny wartości odżywczych muszę zjeść staram się jeść 4 posiłki ale czasami cięzko gdyż jestem uczniem ale nie jem słodyczy i normalne pieczywo zastąpiłem czarnym , wydaje mi sie ze 83-84 kg to by była dobra waga jak dla mnie ale nie wiem jak ustalic dobra diete i potem trzymać wagę  
Mój cel ? Moim Celem jest spalenie tkanki tłuszczowej i zorbienie rzeźby z masa mieśniową by to łądnie wyglądało czyli ladna klata , bic i kaloryfer. Z suple jakie biore to białko ( olimp provit 80) i to biorę raz dziennie zawsze po treningu z mlekiem 
Co oczekuje od was? oczekuje od was że pomożecie mi ustalić  jakiś dobry plan treningu , dodam że do każdego ćwiczenia robie 4 serię po 20 powtórzeń , oraz pomoc w rozpisaniu diety ile jesc i czy miec taak wage czy zejść i tp. licze też ze doradzicie mi jak spalić tkankę tłuszczową bo to ona przykrywa ładne partię mięśni może doradzacie jakieś spalacze lub bialko lub inne suple ? jak tak to dlaczego ? 
Zamieszczam pare zdjęć mojej osoby jak sie maja sprawy moze pomoze to wam w pomocy mi  
Błagam nie odsyłącie mnie po innych linkach , forach , działach prosiłbym o pomoc tutaj potem idzie sie pogłubic a to de motywujące
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC ! )

               
   

Załączone pliki

   
                   
  •             Załączony plik beka1.png   186,17 KB  0 Ilość pobrań         
  •                
  •             Załączony plik beka2.png   193,77 KB  0 Ilość pobrań         
  •                
  •             Załączony plik beka3.png   187,41 KB  0 Ilość pobrań         
  •          

krolik-szaleniec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 336
Początki ! POMOCY ! ;(
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2014, 10:25 »
Dobra forma

Ja bym robil split 3-4 dniowy i dieta dobra jakosciowo i bilans kcal na 0 i mysle ze beda szly misnie a tluszcz sie gubil...

Sama dieta i cw zrobisz wszystko nie trzeba spalaczy

Tags: