Użytkownicy na żywo > Dzienniki Treningowe

DT by krolik

(1/6) > >>

krolik-szaleniec:
Witam  To i ja zakładam dziennik treningowy - ostrzegam, na pewno nie będzie tak dokładny jak kolegów mnie poprzedzających  Waga aktualna: 104,7Wzrost: 180cmWiek: 28 Rekordy: Przysiad ze sztangą z tyłu: 180kgPrzysiady ze sztangą z przodu: 130kgMartwy ciąg: 220kgWyciskaie na poziomej: 110kgPodciąganie szerokim nachwytem: 10pow Push press zza karku: 2 x 100kgZarzut sztangi wysoko na klatkę: 5 x 80kg Cele: Redukcja do 98kg, aktualnie 104,7 spadłem z 112kg W przysiadzie z przodu 140kg a z tyłu 200kg --> ale bez ciśnienia Dieta z lekkim minusem kcal ale jakościowo na pewno nie wzorowa jest... Trening: Do niedawna robiłem trening 10dniowy - se wymysliłem coś takiego  1. MC + barki + kaptury2. Ręce + brzuch3. Wolne4. Plecy góra5. Wolne6. Czworogłowe + łydki7. Wolne8. Dwugłowe + brzuch9. Klatka10. Wolne A teraz jadę 4dniowy split 1. Klatka + tricepsy2. Nogi3. Wolne4. Barki + kaptury + brzuch5. Wolne lub Plecy + bicepsy6. Plecy + bicepsy lub wolne7. Wolne Suple: BCAABiałko WPCZMA lub coś podobnegoWapńMagnezMoże niebawem jabłczan kreatyny Jutro planuje pierwszy trening który zapisze na tym forum

admin:
Super, kolejny dziennik - powodzenia!Nie musi być dokładny jak kolegów poprzedzających, ale mam nadzieję że będzie systematyczny

maniak7000:
jak będziesz prowadził jak zwykle - będę zaglądał .. jak nie to bana dostaniesz  powodzenia

Soltys:
2 lata temu chcialem miec wyniki silowe jak ty ;p Mozna powiedziec ze byłes dla mnie motywacja  Powodzenia ! Zma jakie bierzesz ? 

krolik-szaleniec:
Stosuje ZinMag 6 z UNSa Cena /jakosc/ ilosc super Przedtem mialem z Sciteca ale kolega maniak7000 mi wyjasnil co i jak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej