Autor Wątek: sam drazek - plecy  (Przeczytany 2548 razy)

peller

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
sam drazek - plecy
« dnia: Wrzesień 15, 2016, 00:08 »
wiec tak:
na silownie chodze w okres zimowy, bo kiedy jest cieplej gram tylko w kosza, ale w lato bede sobie chciał zrobić taki bonus dla plecow, które są moja ulubiona partia. w domu mam tylko drazek a chce, zebym mógł sie wiecej razy podciagnac. jaki plan sugerujecie na zwiekszenie ilosci podciagniec? teraz w szerokim uchwycie podciągnę sie z niecały 1 raz (w wąskim kilkanascie, ale nie o to mi chodzi) . mam 15 lat, drazek, a w podciąganiu sie bede mial pomoc. co myslicie o takim planie:

- podciąganie szeroko do klatki 4X10,8,6,6
- podciąganie wasko podchwytem do klatki 3X10,8,6
- podciąganie wasko nachwytem do klatki 3X10,8,6
i jak z cwiczeniami, powtórzeniami i seriami?? czy robienie tego planu 2 razy w tygodniu jest dobre??

adronpac

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
sam drazek - plecy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2016, 00:09 »
hehe jak chcesz robić sam drazek i cwiczen na triceps i biceps to będziesz mial przedramiona jak Papaj po czymś takim :D

peller

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
sam drazek - plecy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2016, 04:25 »
nie chodzi mi o efekty dla przedramion tylko o to, czy taki programik na 3-5 tygodni (w przerwie miedzy programami wyskoku) zwiększy mi troche sile w podciąganiu (ilosc podciagniec) ?? i ile razy w tygodniu to robic?

PS w zimę ćwiczę wszystko, a co do proporcji to marza mi sie nogi i plecy nieproporcjonalnie wieksze od reszty :-P

adronpac

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
sam drazek - plecy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2016, 11:31 »
ja wiem ale przy podciaganiach mocno puchną przedramiona... ale sprobowac możesz ;

peller

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
sam drazek - plecy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2016, 12:22 »
co do tych przedramion to wiem, bo robiłem ABSII i dużo wisiałem wczesniej.
no to jak z tym treningiem? good?

RAurelia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
sam drazek - plecy
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2016, 15:18 »
2 razy w tygodniu 3 max

peller

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
sam drazek - plecy
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2016, 15:19 »
czyli po 3 serie każdego cwiczeniaż
ja szeroko podciągnę sie tylko niecały 1 raz, wiec lepiej jest określić ile powtórzeń zrobić (z pomocą ofkors)?

Tags: