Autor Wątek: MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????  (Przeczytany 3510 razy)

Gretta12345

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« dnia: Luty 02, 2016, 22:31 »
Ja w sprawie modlitewnika ćwiczę juz na nim 3 miechy ale niewiem czy odległość dłoni od siebie robi roznice wyczytalm coś ze im szerzej sie lapie to bardziej pracują gorne pattie bicola.prosze o porade.

Ixe-Hard

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2016, 23:01 »
zalezy jescze od rozstawu tego gryfu . zalezy jak szeroko gryf złapiesz lamany czy na 1 zagieciu 2 czy3 w każdym chwycie pracuje mocniejlub slabiej ktoras z czesci bica

Shenna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2016, 23:11 »
najlepszy uchwyt jest mniej wiecej na szerokość barkow,co do gryfu,jest to cwiczenie oddzialywujace na caly biceps ale używając gryfu prostego dziala na zewn.
strony bicepsów a lamany na wewn.
stronę

Sidesss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2016, 23:19 »
a ja tam wogole to modlitewnik traktuje jako dodatek tylko i rzadko z niego korzystam
za to bardzo fajnie mi wchodzi uginanie stojac, opanowałem swietnie technikę i 99,9% ruchu sie nie kolysze, czasem mi sie zdarzy. a rostawienie rak ma znaczenie tak jak napisał Shenna i Ixe-Hard

ja polecam chwyt węższy niz szerokość barkow i krutka sztange!!

xXxLatricexXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2016, 23:54 »
Sidesss-nie wiem czy robisz dobrze jeśli nie używasz modlitewnika, bo on powoduje ze biceps staje sie okragl i wysoki.
jeżeli to zdiecie jest twojego bicka to widze ze jest ładny i ookragly, ale uwiez mi na slowo, ze jak zaczniesz używać modlitewnika to zaowazysz roznice.

xXxPalaczxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2016, 00:13 »
modlitewnik dziala glownie na dolny przyczep bicepsa, jeżeli chcesz zeby byla wieksza gorka stosuj suplinacje nadgarstka ( skręt podczas ruchu wew.
częścią dłoni do gory) :!:

xXxmaryjanxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2016, 07:52 »
najlepiej na modlitewniku ćwiczyć sztanga lamana. Trzymanie sztangi w srodkowej czesci, a opieranie ramion troche szeroko powoduje cwiczenie srodkowej czesci bicepsu, czyli tej ktora najwiecej widac. takie ulozenie powoduje tez możliwość wykonania pełnego ruchu.

według mnie to najlepszy sposob na cwiczenie za pomocą modlitewnika. Zewnetrzna czesc bicepsu bez problemu mozna wyćwiczyć za pomocą sztangielek. zresztą zewnetrzna czesc jest cwiczona podczas wielu cwiczen np. podciąganie na drazku podchwytem, przyciaganie drazka wyciągu itp.

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2016, 13:56 »
mam pytanie ja ćwiczę zawsze na sztandze prostej -nielamanej, jakie to czesci bicepsa sie wyrabiaja, macie moze jakiś rysunek opisujący czesci bicepsa bo jak mówicie wewnetzrny., zew, gorny, dolny to niekojarze który

osiolyys1945

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2016, 14:25 »
było to gdzieś na forum chyba w knajpie :? :?

Jak znajde to zapodam :D

Sidesss

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2016, 16:11 »
tak to mój biceps, ja nie powiedziałem ze nie wykonuje tylko ze traktuje to jako dodatek, czyli w praktyce wyglada to tak, ze na modlitewniku robie 1-2 serie na pompe na takiej maszynie OLIMP-OLYMP co specjalnie na bice jest zrobiona.

A moja rada jest taka, ze opanuj technikę ruchu przy normalnym uginaniu to tez zobaczysz roznice
nie twierdze ze jej nie masz, ale jak patrze na kolegów na siłce to uwazam, ze mało kto nie ma skłonności do kolysania.

Stan pod sciana albo oprzyj sie o coś tak, zeby posladki, plecy i glowa przez caly czas przylegały do ściany i wykonaj serie 12 powtorzeb z tym ciężarem co zwykle i powiedz jak ci poszło

quuebur

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2016, 16:31 »
to co macie ten rysunek opisujący partie bicaż

bojtrazaFoust

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
MODLITEWNIK????-sztuka podnoszenia?????
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2016, 17:18 »
to co macie ten rysunek opisujący partie bicaż

poszukaj tu

Tags: