Autor Wątek: na poczatek dla mnie?  (Przeczytany 4814 razy)

Lusok86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
na poczatek dla mnie?
« dnia: Wrzesień 15, 2015, 13:39 »
Witam jestem tutaj nowy..witam wszystkich Mam 19 lat waze 78 kg przy wzroscie 185cm ćwiczę okolo1,5roku z malymi przerwami,na klatę biorę 8 kg w bicepsie mam 35cmBralem kiedyś kreatynę i jakieś tam aminokwasy..Chcialbym wziasc jakieś koksy nie wiem co jest dla mnie dobre na masę na poczatke jestem troche zdecydowany na metanabol około 2 tabletek czy bedzie dla mnie to dobre bo chce uzyskać troche masy i sily Jak juz ktoś napisze to prosze rozpisać mi to w jakimś cyklu po ile tabletek dziennie w jakich porach i jakie witaminy albo coś zeby lepiej sie przysfajalo...pozdrawiam

Lois_MIE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2015, 14:23 »
brałeś jakieś tam aminokwasy, a chytosz sie za koks.
Pewnie nawet nie wiesz co to są aminokwasy.
Albo jesteś fest leniwy albo nie masz pojecia ile mozna zrobić jeszcze innymi drogami niz koks.
Zazwyczaj tu sie nie wypowiadam, ale fakt, ze pojawiają sie tacy ludzie jak ty zmusza do proby ich nawrocenia.

Lusok86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2015, 19:26 »
112864:date czw, 29 mar 2007 - 14:35:name Lois_MIE) ''(Lois_MIE @ czw, 29 mar 2007 - 14:35) snapback112864/snapback ''!Brales jakieś tam aminokwasy, a chytosz sie za koks.
Pewnie nawet nie wiesz co to są aminokwasy.
Albo jesteś fest leniwy albo nie masz pojecia ile mozna zrobić jeszcze innymi drogami niz koks.
Zazwyczaj tu sie nie wypowiadam, ale fakt, ze pojawiają sie tacy ludzie jak ty zmusza do proby ich nawrocenia.nie wiem co mial na celu wnieść twój pst nie mam zamiaru sie kłócić ani nic poprostu chyba chciałeś mnie nim obrazić ale ok...napisalem jakeis tam bo po co podawać firmę ale jak wolisz to byly z vitalmaxa dokładne zdiecie mam ci wkleic??sorki za rozmycie..wiec prosze o porade w tej sprawie co napsialem wyzej..mam nadzieje ze ktoś odpowie i coś doradzi a nie tylko obrazi

Coy_Zygfryd481

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2015, 21:03 »
Idealny nick jak dla Ciebie //laugh.gif :lol: laugh.gif //laugh.gif :lol: laugh.gif 35 w lapie i sie za koksy chwyta.
Mam wielka nadzieje ze nikt Ci nie poradzi co i jak masz brac //huh.gif :huh: huh.gif ja tez do tego reki nie przyloze.
Pochdz jeszcze ze 2 lata na siłkę i wtedy przyjdź po porade.
Szkoda mi ciebie

Armando1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2015, 21:09 »
Prawda jest taka ze nie ma co przedwczesnnie brac sie za koks .. a napewno nie na takim poziomie na jakim jestes.. warto stosować porzadna dietę , dopracować trening , wproawdzac zmiany.. dopiero gdy wykorzystasz swoj potencjał wez sie za coś mocniejszego

muskel1977

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 15, 2015, 21:47 »
wez sobie Universam - Daily formula - badzp dobry środek w cenie metki, do tego Vitsalmax Creatin i napewno będziesz zadowolony.

Lusok86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2015, 22:51 »
113240:date nie, 01 kwi 2007 - 02:18:name Qubus) ''(Qubus @ nie, 01 kwi 2007 - 02:18) snapback113240/snapback ''!wez sobie Universam - Daily formula - badzp dobry środek w cenie metki, do tego Vitsalmax Creatin i napewno będziesz zadowolony.a co to za środek mógłby mi ktoś przybliżyć bo nie znam i opisać jego dzialanie..

gege

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2015, 11:15 »
dzialanie zblizone do koksu

Lusok86

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2015, 11:37 »
a mmoz ektos dokaldniej napsiac o dzialaniu czy na masę jest jaka jest jego cena itp jakieś zdiecie albo coś

Kristann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2015, 11:57 »
no comments.
syndrom lataż

Romano2

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
na poczatek dla mnie?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2015, 12:32 »
jak jeszcze troche poczytam takich postów to sobie strzele w leb........

Tags: